Algemeen Escort Agencies

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Misschien een wat rare vraag - maar ik zit na langere tijd mij weer te orienteren op een ervaring.

Wat zouden we als het 'middensegment' benoemen bij escortagencies? Ik zie met name of 'high class' of berichten of berichten over uberhaupt de betrouwbaarheid.

Wat - of welke agencies- zitten daartussen?
 
Dank je, daar heb ik naar gekeken, maar ik dacht dat die zich vooral op Brabant richten. (tussen de 20m & 45m reistijd ga ik vast niet redden) Tenzij ik gelijk voor 4-5u boek, wat ik wat overdreven vind.

Zijn er meer partijen als die?
Ze hebben enkele dames in de regio Utrecht/Amsterdam voor zover ik weet.
Gewoon ff bellen en vragen of ze dames in jouw buurt hebben.
Anders even op Kinky zoeken. Daar staat de plaatsnaam bij de dames.
Ze hebben enkele dames in de regio Utrecht/Amsterdam voor zover ik weet.
Gewoon ff bellen en vragen of ze dames in jouw buurt hebben.
Anders even op Kinky zoeken. Daar staat de plaatsnaam bij de dames.
Volgens mij zit er een dame in Lisse.
 
Ah, dank je. Zal dat wel eens proberen. Had gehoopt op een groter aanbod in het 'middensegment'.

Lisse zou wel mooi zijn inderdaad.
Dutchescort was altijd zeer betrouwbaar, ( dat valt wel in het middensegment toch?) Ik heb met de nieuwe eigenaars nooit contact gehad maar neem aan dat het nog steeds goed zit, de meeste dames zitten er nog steeds.
 
escort ook voor swingersvakanties of swingersfeesten: ken jullie een dame die na wat zelfvertrouwen te hebben opgedaan misschien wel openstaat voor swingersfeesten?
 
Tippelstraat maakt schaamteloos neppe verhaal over sekswerker te maken, gebruikt AI image en revu zet ook erneer dat het om een advertisement gaat. Hele verhaal is uit de duim gezogen | dit artikel is in samenwerking met een commerciele partner tot stand gekomen | en nu zetten ze bekend van. Alsof volk dom is hele artikel is gewoon een advertentie.

Playboy en panorama staat niet eens iets op.


https://escortservice.nl/ alle websites met .vip | https://www.escortservice-rotterdam.vip/ | en https://www.escortbureaus.nl/ is allemaal onder de hoedje van https://xplow.nl/

Ik heb is net naar rotterdam gebeld en den haag van .vip is 1 en al scam, zelfde medewerker, ook nog is onbeschoft als je is door vraagt. De dame kon binnen 3 uur bij mij zijn, ik zit zelf in groningen en op de website van: https://www.escortservice-groningen.vip/ is zogenaamd veel dames. Ik ben niet netjes behandeld.
 
Laatst bewerkt:
Tippelstraat.nl etc. Ze jatten advertenie's en foto's van bekende sites (of foto's van modellen uit het buitenland) en proberen zo wandelaars op te lichten. Lijkt op Nirvana of het is Nirvana onder een andere naam(https://xplow.nl/).
 
Laatst bewerkt:
Die dubieuze bureaus hebben toch wel wat dingen gemeen, waardoor je ze vrij snel eruit kunt halen. Als het te mooi lijkt om waar te zijn, dan is het dat vaak ook.

Herkenbare foto's van (te mooie) dames, te luxe omgeving, relatief lage prijzen, beschikbaar door het hele land voor lage prijs, vergelijkbare opmaak van websites (Nirvana), teveel reclame uitingen op de website.

Uiteraard zullen er uitzonderingen zijn hierop, maar de vraag is of je dat risico dan wilt nemen.
 
Ik heb beide berichten van je gemeld hier.

De ene exploitatie staat los van de andere, en je smijt hier alleen maar met beschuldigingen. Dat is niet zo raar sinds hetzelfde op bovengenoemde website ook al een tijdje aan de hand is. We prikken er regelrecht doorheen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan