Op die site staan enkel supermodellen?!Wauw dat ik dat gedaan had met een date van Aphrodite Agency. Wat een teleurstelling was dat toen de deur open ging.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenOp die site staan enkel supermodellen?!Wauw dat ik dat gedaan had met een date van Aphrodite Agency. Wat een teleurstelling was dat toen de deur open ging.
Ja daarom de gigantische teleurstelling.Op die site staan enkel supermodellen?!![]()
Tja wil best wel geld uitgeven maar dan moeten de fotos minimaal overeenkomen. Zonder reclame te maken maar daar ben ik bij Vialet nog nooit in teleurgesteld net als bij Esther en Eva. Zo'n platform als dit helpt daarbij.Ja daarom de gigantische teleurstelling.
Wie zijn dat?net als bij Esther en Eva
Oh verdenk ze er niet van fake foto's te gebruiken, maar dan kan het echter nog steeds een teleurstelling zijn.Tja wil best wel geld uitgeven maar dan moeten de fotos minimaal overeenkomen. Zonder reclame te maken maar daar ben ik bij Vialet nog nooit in teleurgesteld net als bij Esther en Eva. Zo'n platform als dit helpt daarbij.
Daar had ik zelf ook al aan gedacht, daar zie ik wel een Esther maar geen Eva.Lees even mijn recensies dan zie het vanzelf
Dank je, daar heb ik naar gekeken, maar ik dacht dat die zich vooral op Brabant richten. (tussen de 20m & 45m reistijd ga ik vast niet redden) Tenzij ik gelijk voor 4-5u boek, wat ik wat overdreven vind.Deepest secret?
Ik zou niet 123 een andere partij weten, maar je kan natuurlijk ook altijd een hotel die kant op boeken.Dank je, daar heb ik naar gekeken, maar ik dacht dat die zich vooral op Brabant richten. (tussen de 20m & 45m reistijd ga ik vast niet redden) Tenzij ik gelijk voor 4-5u boek, wat ik wat overdreven vind.
Zijn er meer partijen als die?
Ze hebben enkele dames in de regio Utrecht/Amsterdam voor zover ik weet.Dank je, daar heb ik naar gekeken, maar ik dacht dat die zich vooral op Brabant richten. (tussen de 20m & 45m reistijd ga ik vast niet redden) Tenzij ik gelijk voor 4-5u boek, wat ik wat overdreven vind.
Zijn er meer partijen als die?
Volgens mij zit er een dame in Lisse.Ze hebben enkele dames in de regio Utrecht/Amsterdam voor zover ik weet.
Gewoon ff bellen en vragen of ze dames in jouw buurt hebben.
Anders even op Kinky zoeken. Daar staat de plaatsnaam bij de dames.
Dutchescort was altijd zeer betrouwbaar, ( dat valt wel in het middensegment toch?) Ik heb met de nieuwe eigenaars nooit contact gehad maar neem aan dat het nog steeds goed zit, de meeste dames zitten er nog steeds.Ah, dank je. Zal dat wel eens proberen. Had gehoopt op een groter aanbod in het 'middensegment'.
Lisse zou wel mooi zijn inderdaad.
Dutchescort was altijd zeer betrouwbaar, ( dat valt wel in het middensegment toch?) Ik heb met de nieuwe eigenaars nooit contact gehad maar neem aan dat het nog steeds goed zit, de meeste dames zitten er nog steeds.