Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenZit de Cataleya die jij bedoelt in deze lijst? https://www.kinky.nl/?q=CataleyaDe afgelopen periode veel goede dates gehad, bijvoorbeeld met Julia (net zo'n beest & goede pijpster maar uiterlijk een klasse minder, helaas gestopt) en Cathaleya (Venus Hamminkeln, heerlijk smerig wezentje maar verliest het ook op uiterlijk terwijl zij al heel knap is), maar Kiera staat aan de top. Alleen Asti blijf ik voorlopig bezoeken, want daar worden allerlei grenzen verlegd.
Sowieso een kansloze vraag. Iedereen kan hier meelezen.Waar in Amstelveen zit ze ?
Niet rot bedoeld; maar het kan soms handig zijn om algemene info te delen. Zoals of het betaald parkeren is, hotel of in/dichtbij het centrum enz. zonder daarbij al te veel te verklappen.Sowieso een kansloze vraag. Iedereen kan hier meelezen.![]()
Helaas geen reactie nog 1.5u later iemand enig idee of ze het gewoon druk heeft want haar werktijden zijn 24/7..Btw: net geappt en nu maar duimen dat ze vanavond tijd heeft.
Hoef ook niet precies te weten waar natuurlijk maar zoals La Karub zegt handig om te weten waar ongeveer voor parkeren of misschien tram/metro halte. Woon zelf vlakbij Breda dus anders pak ik gewoon de trein richting Amsterdam ipv de auto. Is nog sneller en geen gezeik met parkeren enzo.Sowieso een kansloze vraag. Iedereen kan hier meelezen.![]()
Het is weliswaar aan de hoge kant maar je bent kennelijk wel gegarandeerd van een spetterende date en - bijna all inclusive - service, en dat in combinatie met die looks.. Bij een dame waar je dan 120 betaald voor een half uur, extra moet betalen voor zoenen en PZC en je mag niet aan haar zitten of doen of de service, ruimte en hygiëne is niet netjes, lijkt goedkoop duurkoop. Maar ieder natuurlijk z'n eigen budget en voorkeuren.deze dame is al minimaal een dag van te voren volgeboekt, tenzij je al contact hebt, dan is het mogelijk om de zelfde dag vaak nog af te spreken, maar anders is het echt een lot uit de loterij als je de zelfde dag nog kunt afspreken, laat staan 3uur voor de dag voorbij isOverigens wel zeer de moeite waard. 200euro vind ik alleen aan de hoge kant, voorheen vroeg ze 160, toen was het een aangename ervaring.
ze doen tegenwoordig bijna allemaal aan rimmen.Nu ik lees dat ze aan rimmen doet, zal ik mijn pogingen om met haar af te spreken maar gaan staken. Lijkt me bah om te zoenen dan, getver!
Dit is nogal offtopic, maar "bijna allemaal" ?!?ze doen tegenwoordig bijna allemaal aan rimmen.
Heb je nog een Facebookprofiel o.i.d. moeten delen om een afspraak te kunnen maken?Afspraak is gemaakt volgende week op bezoek, ben erg benieuwd..