Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Registrerenmaar het is een beetje naief om te denken dat een dvp voor de gezelligheid of voor de lol prive met een heer die twee keer zo oud is als haar wilt afspreken zonder vergoeding.Zolang het maar (voor beiden!) duidelijk is... dat het enkel 'een leuke tijd' is!
Samen -na de daad- nog iets drinken... of nog een etentje?maar het is een beetje naief om te denken dat een dvp voor de gezelligheid of voor de lol prive met een heer die twee keer zo oud is als haar wilt afspreken zonder vergoeding.
maar niet als de heer twee keer zo oud is al de dame.
Komt allemaal een beetje naief over. als of een dame die zijn dochter had kunnen zijn, voor de gezelligheid bij hem blijft.
Misschien heb ik eroverheen gelezen.. maar welke nationaliteit heeft dat vrouwtje?
Een buiten de EU, gokje ;P
maar het is een beetje naief om te denken dat een dvp voor de gezelligheid of voor de lol prive met een heer die twee keer zo oud is als haar wilt afspreken zonder vergoeding.
En dit is precies wat het is.Er is niet zo veel mis met het verhaal van Sjakie. Ik heb soortgelijke situaties ook regelmatig meegemaakt. Als je DVPs met respect en vriendschap behandelt, dan heb je soms dit soort hele menselijke situaties (goh). Het makkelijkste is uiteraard de grens aangeven, maar veruit de meeste mensen snappen ook wel dat het puur voor de lol is waar je beiden van geniet.
Samen wat eten na de dienst, samen een filmpje pakken waar je het over hebt gehad, samen de nacht doorbrengen na wat drankjes. Waarom doen zoveel mensen alsof sekswerkers contractueel ingehuurde robots zijn? Zo professioneel hoeft het heus niet altijd te zijn hoor.
thnx... misschien lees ik er over heen, maar @SjakievdHoek zegt toch niks over leeftijden? Misschien zijn ze even oud?
maar het is een beetje naief om te denken dat een dvp voor de gezelligheid of voor de lol prive met een heer die twee keer zo oud is als haar wilt afspreken zonder vergoeding.
Ik zit hier met popcorn op de bank van te genieten, wat een verhaalHelaas niet, Mila
Dat is precies wat ik bedoel! Het ontstond gewoon, wanneer had ik daar dan ik godsnaam over moeten beginnen? Voor hetzelfde geld heeft ze zodra je erover begint zoiets van "gast, doe niet zo moeilijk"
En voor wat betreft gratis of spullen kopen.. lekker belangrijk. Als ik een vrouw mee uit neem betaal ik sowieso liever. Het was gewoon leuk, daar gaat het om.
Zeker weten!
En dat maakt het ook zo jammer.
Ik zal volgende week ofzo wel weer even contact zoeken...![]()
Jazeker, die vrouwen gaan als het mooi weer is met de klanten een terrasje pakken en bij thuiskomt volgt gratis sex.dus zo gek is het toch niet dat mensen die zojuist extreem intiem met elkaar zijn geweest met elkaar optrekken daarna?
ik heb zelfs ooit eens gelezen, dat tijdens de economische crisis, de dvp in Roemenie de afwas, de was, of zelfs het hele huis schoonmaakte om toch maar wat klanten binnen te kunnen halen.Jazeker, die vrouwen gaan als het mooi weer is met de klanten een terrasje pakken en bij thuiskomt volgt gratis sex.
Als het regent gaan ze met de klant een film kijken en bij terugkomst ook weer een gratis wip natuurlijk
Want ze waren toch al zo intiem eerder op de dag .
Dat zou ik op dit moment best handig vinden.ik heb zelfs ooit eens gelezen, dat tijdens de economische crisis, de dvp in Roemenie de afwas, de was, of zelfs het hele huis schoonmaakte om toch maar wat klanten binnen te kunnen halen.
Dan hopelijk toch niet aan het huidige tarief van een DVP!Dat zou ik op dit moment best handig vinden.
Zolang ben ik hier nog niet. Ben geïnteresseerd om dit verhaal te horen.Natuurlijk, ben ik een goed voorbeeld van.
Die heb ik een verleden wel eens meegemaakt. Maarja dat was dan met iemand die letterlijk de hele dag aan sex lag te denkenEen hele nacht 'rollebollen' daarentegen... Tsja...
Met respect behandelen is het belangrijkste van alles. Het is iets wat vanzelfsprekends zou moeten zijn, maar de realiteit is helaas andersEr is niet zo veel mis met het verhaal van Sjakie. Ik heb soortgelijke situaties ook regelmatig meegemaakt. Als je DVPs met respect en vriendschap behandelt, dan heb je soms dit soort hele menselijke situaties (goh). Het makkelijkste is uiteraard de grens aangeven, maar veruit de meeste mensen snappen ook wel dat het puur voor de lol is waar je beiden van geniet.
maar het is een beetje naief om te denken dat een dvp voor de gezelligheid of voor de lol prive met een heer die twee keer zo oud is als haar wilt afspreken zonder vergoeding.
Jazeker, die vrouwen gaan als het mooi weer is met de klanten een terrasje pakken en bij thuiskomt volgt gratis sex.
Als het regent gaan ze met de klant een film kijken en bij terugkomst ook weer een gratis wip natuurlijk
Want ze waren toch al zo intiem eerder op de dag .
de vraag is niet of je dat mee wilt maken maar of dat je dat zou moeten willen, prive afspreken met een dame die haar geld verdiend met het verwennen van mannen.Ach, wel geinig dat je sarcastisch doet over dingen die genoeg van ons letterlijk hebben meegemaakt. Hopelijk mag je het ooit ook meemaken, best leuk om te zien dat veel DVPs ook gewoon normale mensen zijn die eens met andere mensen dingen doen zonder vergoeding.
de vraag is niet of je dat mee wilt maken maar of dat je dat zou moeten willen, prive afspreken met een dame die haar geld verdiend met het verwennen van mannen.
Er is niks mis met jou Joke, maar je bent wel een beetje de uitzondering.Doe ik toch ook? Wat is daar mis mee?
It's a dirty job, but someone has to do it.
En het verdient een stuk beter dan een reguliere baan
maar was daar niet duidelijk over in zijn communicatie.is geen relatie materiaal en wil dat ook niet
Ik heb ooit ergens een quote gelezen "Vrouwen, je zult ze nooit helemaal begrijpen, maar je verveelt je niet terwijl je het probeert."
Dat is heel idealistisch, maar natuurlijk niet wat er in de praktijk gebeurt.Lezend en nadenkend over het verhaal:
Man: gezellig samenzijn, lekker van bil, huis aan kant, is geen relatie materiaal en wil dat ook niet
Vrouw: zie boven, maar is blijkbaar wel geïnteresseerd in een relatie en is boos omdat zoiets nooit zal gebeuren
Kortom: wees duidelijk wat je wilt en niet wilt. Zeker als je privé met een dvp afspreekt.
Het kan op zich wel maar dan moet het snel al heel duidelijk zijn. Ik heb de laatste maanden al geruime tijd zeer goed contact met iemand. Twee betaalde afspraken en de rest communicatie via WA. Zelfs dit onderwerp hebben we pasgeleden al aangekaart om juist goede duidelijkheid tussen ons te hebben. Communicatie is juist zo belangrijk.Je kan het beter gewoon niet doen. Zakelijk en privé niet mixen.
Altijd, maar dat is natuurlijk een utopie.We kennen nu 1 kant van het verhaal. Zou het niet mooi zijn om ook de andere kant van het verhaal te horen?![]()