Hoe was het? Was ze weer lekker gekleurd van de thaise zon?Voor de liefhebbers. Ze is er weer! Morgen maar even weer langs haar
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHoe was het? Was ze weer lekker gekleurd van de thaise zon?Voor de liefhebbers. Ze is er weer! Morgen maar even weer langs haar
jij gaat van zeer oude dame naar een jonge dame als ik je zo volg van 70 naar 32 jaarVanochtend was ik bij Suzy. Gebeld zodra de zaak open was en afgesproken dat ik een uurtje later kon komen.
Wat een fantastische vrijkous is zij toch. Speels, grappig, erg goed met teasing zodat ik haar telkens naar mij toe wilde trekken om haar in de armen te sluiten en te zoenen, maar ik moest nog even wachten hetgeen de spanning vrolijk opvoerde.
Ik had de nieuwe ultradunne "Sagami Original L-size" condooms mee en het bleek dat Suzy die nog nooit eerder had gezien. Ze was er benieuwd naar en ze was al meteen handiger dan ik met het omdoen. Het ding is ook zowat onzichtbaar op de huid. Je ziet beide uiteinden wel maar waar het strak zit is het perfect transparant.
Met pijpen zowel als intiem vond Suzy het net zoals ik 'naakt' aanvoelen.
Ik moest veel moeite doen om mijn orgasme nog wat uit te stellen maar dat is sowieso altijd bij Suzy het geval.
Suzy wilde de hele doos die ik mee had houden om zelf verder te gebruiken en aan het management voor te stellen dat zij die ook gaan bestellen. Ik kon er nog net vijf uithalen voor mijzelf zodat ik even voort kan![]()
Deze thread gaat over supervrijkous Suzy, niet over mijjij gaat van zeer oude dame naar een jonge dame als ik je zo volg van 70 naar 32 jaar
je hebt in ieder geval een goede potentie denk ik. Wees er blij mee . Bij mij is de libido helaas wat minder gewordenGelukkig begint het bijna en is het dus nog niet zover en hoef ik geen verantwoording af te leggen aan anonieme forumleden.
Als je mijn recensies van afgelopen tijd naleest zou jij gaan denken dat ik investeringen doe in de volle breedte van de bedrijfstak zeker?
Hoe dan ook off topic @admin
Leuk dat je zo actief bent, maar om nu in 15 dagen 3 recencies te schrijven over dezelfde dame is wel een beetje overdreven. Nu weten we het wel dat je het leuk hebt bij haar.Vanmiddag weer mijn hart opgehaald bij Suzy. Ze was iets later dan gepland aanwezig en we kwamen bijna tegelijk binnen. Zij kleedde zich om terwijl ik het bed gereedmaakte (klaarliggend laken over het bed spreiden) en het mij gemakkelijk maakte aan het hoofdeinde.
Suzy kwam binnen met de gevraagde cola maar vooral met haar ondeugende lach en de 45minuten achtbaan van verleiding, plezier, spanning en orgasme was gestart.
Het grootste deel van de tijd was ik haar speelgoed en de laatste vijf minuten was zij geheel de mijne en hoe ;-)
Ik kan er maar niet over uit hoe zij dat klaarspeelt.
Maar ze doet het.