Vreselijk inderdaad. Mannen die geil worden van dit soort vrouwen heb ik niet hoog zitten. Ikzelf ben trots dat ik nooit gebruik heb gemaakt van dit soort vrouwen.Na 5 seconden had ik al genoeg gezien.![]()
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenVreselijk inderdaad. Mannen die geil worden van dit soort vrouwen heb ik niet hoog zitten. Ikzelf ben trots dat ik nooit gebruik heb gemaakt van dit soort vrouwen.Na 5 seconden had ik al genoeg gezien.![]()
In zoverre dat de vraag is in hoeverre ze hun werk vrijwillig hebben gedaan cq doen en ja; ik zie natuurlijk ook wel dat er enorme verschillen zijn; ook qua werkomstandigheden.Ik zie de link niet zo tussen de heroinehoeren van de Keileweg en Oost-Europese dvp's.
Ok, spreek voor jezelfklanten zijn nu niks beter hoor. Mannen lopen hun pik achterna zonder dat hun iets interesseert wat de omstandigheden zijn.
Dan kun je naar geen enkele dvp toegaan. De Nederlandse dames zijn ook vast niet in het beroep terechtgekomen waar ze als kind van droomden. Maar ongeacht de afkomst, er zijn dames die het vooral voor het geld doen en dames die het heel graag doen. Ik ken een nederlandse dame die ernaast een gewone baan heeft, maar niet wil stoppen omdat ze het heerlijk vindt om minimaal één of twee dagen mannen te ontvangen.In zoverre dat de vraag is in hoeverre ze hun werk vrijwillig hebben gedaan cq doen en ja; ik zie natuurlijk ook wel dat er enorme verschillen zijn; ook qua werkomstandigheden.
Maar geen enkele Oost Europese vrouw gaat voor haar plezier naar NL om DVP te zijn. Ze zouden veel liever een goede baan in hun eigen land land hebben.