Na 30 min weggaan terwijl je voor 2 uur hebt betaald

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik denk inderdaad ook dat je naar je centen kan fluiten en een dure les hebt geleerd. Pijnlijk, ik leef met je mee. En zoals velen al zeggen bij geen reactie melden maar ook als je (denk het niet maar goed) toch je geld terug krijgt. Succes !!!
 
Hoi,

Wil even jullie mening weten. Net twee uur via bank overschrijving betaald. Terwijl we bezig zijn moet ze opeens weg. Mocht een tikkie sturen voor 280 die ze binnen 5 min zou betalen. Dus is het een uur later, krijg ik nog mijn geld terug ?
Voor alle duidelijkheid, wat waren die kosten voor 2 uur?
 
Hoi,

Wil even jullie mening weten. Net twee uur via bank overschrijving betaald. Terwijl we bezig zijn moet ze opeens weg. Mocht een tikkie sturen voor 280 die ze binnen 5 min zou betalen. Dus is het een uur later, krijg ik nog mijn geld terug ?
Dit geld krijg je nooit terug. Als ze opeens weg moet (kan, maar erg dubieus) dan zou ze het geld gedeelte direct met je afhandelen. Zo werken eerlijke mensen. Dit is oplichting. Ongelooflijk ook dat je haar laat gaan zonder het eerst af te handelen. Ik vermoed dat jij ook niet eerst mag neuken en later als je thuis bent de betaling regelen. Dit moet je zien als lesgeld in de harde wandelwereld.
 
Dat lijkt inderdaad op oplichting, maar stuur voor de zekerheid nog een reminder om te betalen.
Ik heb ook ooit een aanbetaling gedaan en toen kwam de dame niet opdagen. Ook twee keer moeten vragen voordat ik het geld terug had. Dat was kennelijk wel een betrouwbare dame, maar ook erg verstrooid.
 
Tsjonge jonge wat lees ik op dit forum toch rare dingen ... legitimatie emailen naar duistere figuren, per bank vooruitbetalen ... en dan nog wel gelijk een Roemeens maandsalaris ...

In dit geval had je een grotere kans op geld terug als je kontant had betaald. Dan waren de briefjes er nog, en kon ze je gelijk cash teruggeven.

Ik zou zelf nooit gelijk voor 2 uur betalen. Eerst voor kort, en dan later eventueel voor langere tijd. En bij escort alleen boeken bij een bedrijf met vergunning.

Sommige mensen vragen er gewoon om.

Ik zou trouwens helemaal nooit een escort naar mijn huisadres laten komen. Dan sturen de buren een bericht op de buurtapp: "Crimineel figuur wacht in auto bij huisnummer 4, politie bellen?".
 
Hoi Mees, wacht even. Jullie waren al 30 minuten bezig? Je schrijft: was goeie seks. Dus je bent wel al in haar geweest? Maar ze moest plots weg en je bent daardoor met een stijve de deur uit gewerkt?

Kun je niet gewoon een nieuwe date met haar regelen met de resterende minuten verrekend?
 
Terug
Bovenaan Onderaan