Recensie Megan Fox, Maasmechelen 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

MrJob29

Newbie
17
13/09/22
9
8
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Penislengte
14
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/transseksuelen/trans-nymfomaan-model.html
Totale kosten (in euro)
120
Na een lange tijd geen transen meer bezocht te hebben door wat slechte ervaringen besloot ik dat het toch maar weer eens tijd was.

Uiteindelijk was op dat moment Megan beschikbaar, door de gebrekkige communicatie, ze spreekt eigenlijk alleen Spaans, had ik eerst mijn twijfels. Zeker omdat ik de omgeving waar ontvangen werd ook niet super vond, maar dat is vaker.

Eenmaal binnen aangekomen was ze heel enthousiast en vriendelijk. Ze begon vrijwel meteen met zoenen waarna ze langzaam af begon te dalen en begon met pijpen (zc). Hier even van genoten waarna we elkaar ombeurten oraal bevredigde. Ze heeft een lekkere paal, niet te groot, wat voor mij prima is.

Ik vond haar lichaam fijn, slank met lekkere billen, die ik goed kon zien toen ze doggy voor mij klaar ging zitten. Helaas wilde dit niet echt lukken.. eenmaal omgedraaid in missionaris kon het feest wel beginnen. Afgemaakt in verschillende standjes en daarna over haar klaargekomen.

Nog wat nagepraat via google translate, blijkt best een lieve dame te zijn, dat ervaar ik wel eens anders met die colombiaanse.

Ze gaf aan binnenkort voor een tijdje terug te gaan naar colombia.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Anaal bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Anaal
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Woensdag
Totale kosten (in euro)
120
Topervaring, al was de communicatie wat stroef en werd er moeilijk overgebracht wat ik juist wilde, uiteindelijk toch lekker genoten.

Ook absoluut geen klokkijker en een correcte prijs.

Mijn afspraak was al een paar weken geleden in Diepenbeek en ik wilde nog een uitgebreide review plaatsen, maar was het vergeten en nu zit mijn herrinnering nog redelijk vaag.

Maar absoluut een aanrader en ik zou nog wel eens terug willen gaan.

Al was het pijpen wel met condoom en kwam ik daardoor wat moeilijker op gang...
 

Partners

Nieuwste berichten

Forum statistieken

Onderwerpen
48.884
Berichten
937.706
Leden
40.014
Nieuwste lid
Michealcorleone
Terug
Bovenaan Onderaan