Lili heeft haar kinky-adv. uitgezet en lijkt WA-aanvragen niet meer te beantwoorden.
Dus kennelijk last zij een pauze in.
Dus kennelijk last zij een pauze in.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenZij verzorgt je heel goed was ook laatst daar en had een te droge handen en zij had crème ervoor die zij gebruikte. Ik zou wel blij zijn als zij mij vriendin was -)Ja veel lachen om.grapjes die niet grappig zijn maar toch leuk omdat ze lief lacht en echt
I see on Lili's profile she has "fisting" listing along with this been rated in one of her latest reviews on kinky. Does anyone know if she receives fisting?
mond geneukt? DT?Lily (volgens mij dan) gisteren gehad en ben behoorlijk happy naar buiten gelopen. Op basis van @Wandelwandel verhaal wel een uur gekozen zodat er geen tijdsdruk op dit alles was.
Bij binnenkomst werd ik hartelijk ontvangen, en vond haar direct aardig en zeker aantrekkelijk met een mooi rond gezicht, lichaam met zachte vormen, mooie borsten die daarbij horen, en een zachte huid.
Hoewel het wel volgens een vast schema liep kreeg ik toch zeker de GFE. Eerst douchen met de schoonmaak van de wapens, daarna in de kamer goed zoenen, pzc staand en daarna pzc liggend. Pijpen gaat zacht en volledig langs de lengte en ballen. Ze laat alles toe, wellicht omdat ik het vriendelijk vraag? Dus 69, borsten, vingeren. Het duurde nogal lang voor mij om te komen (pijpen was heel zacht), en dus positie omgedraaid door Lili op haar rug te leggen en ik in haar mond geneukt, met aan het einde cim (niet doorgeslikt, maar was ook nogal veel ).
Verder de tijd met erotische massage en zoenen afgemaakt - ik had wellicht nog een keertje intiem kunnen doen, maar het was voor mij niet nodig. Volgende keer wellicht.