Ik sta op de zwarte lijst

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Als ik mijn telefoonnummer google, zie ik niets vreemds.

Ik gebruik gewoon mijn privé nummer, want heb verder niks te verbergen. Dus een 2e nummer erbij, vind ik niet handig. Gelukkig reageren mijn vaste dames nog wel 😀 en het zijn inderdaad vaak zuid Amerikaanse dames.
 
Tot je telefoonnummer inderdaad op allerlei sites komt te staan met opmerkingen of beschuldigingen aan je adres omdat een boeker niet blij was met je. Leg je werkgever/familie/vrienden maar uit hoe dat kan dan.
Nog erger is als je een videocall met de dvp hebt gehad en ze een foto of een filmpje van je gezicht heeft gemaakt en die dan met anderen deelt.
 
Misschien kan iemand mij helpen. Mijn mobiele nummer staat volgens mij ergens op een lijst vermeld als zijnde politie. Ik krijg bijna geen antwoord terug van de dames. Soms wel, maar dan willen ze videobellen of een vooruitbetaling.

Hoe kan ik dit oplossen? Ik ben niet zo van t videobellen. Dit vertrouw ik ook niet. En nee, ik ben geen politie. 😀
Er zijn veel dames die slecht zijn in antwoord geven, en er zijn veel dames videocalls of vooruitbetalingen vragen. Dat hoeft niet te betekenen dat je op een lijst staat.
 
Terug
Bovenaan Onderaan