Recensie Eva Den Haag (squirtQueen) 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Jocver

Vaste klant
104
14/03/22
105
17
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
  4. Squirting
  5. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Blond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/6776788-eva
Totale kosten (in euro)
260
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
via whatsapp afspraak gemaakt en prijs en extra besproken
extra pijpen zonder condoom en vingeren

wat een dame doet er open mooi figuur spontaan
alles afgehandeld daarna douchen en toen begoon het feest
eerst even lekker tongzoenen en wow wat lekker diep en met passie doet ze dat daarna moest ik op het bed gaan zitten en kwam zij op haar knieetjes tussen me benen in zitten
deze dame weet hoe ze moet pijpen diep nat en speelt heerlijk met je lul en ballen tijdens het piojpen geen handjes erbij alleen dat geile mondje en ruim 20 cm gaat gewoon diep haar strotje in en houdt hem daar ook een tijd tussen door even lekkr tongezoenen en dan ging ze weer.
maar ik wou nog niet komen dus gestopt en daarna ging zij liggen op het bed en mag je haar beffen en als je betaalt ook vingeren en dat had ik dus kon me gang gaan.
en deze dame geniet er van hoe vaak ze in me mond of gezicht heeft gesquirt weet ik niet meer maar wat is ze nat zeg en krijgt er geen genoeg van snel condoom er om en haar heerlijk geneukt en zelf toen moest ik er af en toe uit om dat mevrouw squirtend klaarkwan en uit eindelijk ik ook even liggen knufflen en weer door tweede ronde hetzelfdew eerst lekker pijpen daarna ik beffen en vingeren kwam weer heerlijk klaar en squirtend als een fontein.
daarna werd het kleine kontje de lucht in geduwd en mocht ik haar doggy nemen ook hierbij komt mevrouw lekker klaar en stoom het vocht langs je lul ze kan flink aangepakt worden en geniet er erg van.

zeker voor herhaling vatbaar
 
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen deepthroat
  3. Squirting
  4. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/6776788-eva
Totale kosten (in euro)
180
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
God, toch maar even bezocht want ergens wel aantrekkelijk. Bijzondere ervaring. Foto's zijn van haar naar jaren geleden, ze is echt stijf in de 40 en goed opgespoten. Toch ziet ze er niet slecht uit, redelijk strak lichaam. Video's geven wel een beter beeld. En laten ook zien dat ze echt veel squirt.

Ontvangt momenteel in binnenstad Den Haag, prima locatie, communicatie snel en duidelijk. Binnengekomen blijft ze alleen maar praten en ook veel geklaag, hield niet op. Ik ging voor een uur en dat leek best een goed idee totdat ik wist dat ik tussen de bedrijven door een half uur zou moeten luisteren naar al het gelul. Als je boekt, doe het kort. Ze rookt ook, dat is goed om te weten voor wie dat minder chill vindt, ik zag de sigaretten liggen, naast de botox spuiten trouwens.

De sex had dan wel weer positieve dingen. Ze is zeer enthousiast, wat je merkt in het zoenen heel enthousiast, ze neemt initiatief, zorgt dat ze meteen veel squirt. Ze moet er zelfs een flinke luier voor neerleggen, en is zelfs zoveel dat je er wel echt een beetje van moet houden. Ik had er zin in maar was wel echt heel veel om nog geil te vinden. Maar goed, je mag haar zo hard als je wilt naaien in alle standjes, ze geniet er echt van. Dat is een plus. Geen extra's gevraagd dus pmc, maar dat was ook ongelofelijk enthousiast, echte deeptroat, veel geluid en spuug. Als je daar van houdt is dit echt een aanrader.

Maar al met al toch niet voor mij, dus geen herhalingsgevaar.
 
Terug
Bovenaan Onderaan