WHEM Diana, Temse

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Vermoedelijk chinees carousel ... Kunt altijd een gokje wagen en in geval van andere of oudere dame gewoon weggaan.

Kunt ook gewoon de nummer bellen, beetje wachten en dan ophangen. Krijg je bijna per kerende een text met "Hi Baby" prijzen/mogelijkheden en adress dan weet je al genoeg.
 
Oké, ze is een best ager. 46. Echt waar. Oké, het gezicht is "geprepareerd" met make-up en Photoshop. Maar het lichaam is echt. Als je van vriendinnenseks en een goede massage houdt, is zij een goede keuze. Vooral als je zelf een beste agente bent en een goede service op prijs stelt.

Zij is niet de beste keuze, Als je een jonge stier bent en je wilt alleen maar boem boem maken. Dan moet je bij een jonge kip gaan die alleen geïnteresseerd is in snel geld verdienen.

Ik ben niet haar manager, maar een goede vriend. En ik weet waarom.
 
Terug
Bovenaan Onderaan