Algemeen Casa Lucia, Herk-de-Stad

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Dillinger E

Wandelaar
49
09/11/24
79
18
Te Amo Hello GIF by Chispa App


Nog geen sticky thread over deze club.. Erg nieuwsgierig naar ervaringen en info.

https://casaluciax.wixsite.com/casalucia/home

💋 😘 😙 👅 💋 🍆 💋 🥛 💋 🥛

Chicas wappa 🧒
 
Laatst bewerkt:
Zeer probere club waar prijs kwaliteit uitstekend is. Ik heb er een leuke ervaring met Noa gehad, maar deze is al enige tijd niet meer geweest.
Dames zijn voor veel in. Wanneer je een keuze maakt komen ze met een papiertje wat de mogelijkheden zijn.voor extra's.
 
Zonder al de extra's is het een van de goedkopere privé huizen. Wat ook tof is, is dat de bazin je meteen op je gemakt doet stellen en je een gratis drankje aanbiedt naar keuze.

De dames daar zijn best knap en jong ( tussen de 30 en 40 jaar).

Natuurlijk als je extra's wilt kan je kijken op de menukaart, kostprijs hangt ervan af wat je wilt doen. De dame die je neemt geeft ook zelf aan wat ze doet.

Ben er nog maar twee keer geweest, maar het is mooi en zeer rustige sfeer. Zeker de moeite waard.
 
@Joru349 en qua drukte? Best reserveren? Minder drukke momenten/dagen?
Parking achteraan veronderstel ik?
Wat is het basispakket en wat zijn de extraatjes? Zit daar een lijn in en grootorde?
Hoe zit het daar met de namen van de meisjes? Las hier dat de link met recensies niet meer klopt omdat dames plots een andere naam aannemen?
 
@Joru349 en qua drukte? Best reserveren? Minder drukke momenten/dagen?
Parking achteraan veronderstel ik?
Wat is het basispakket en wat zijn de extraatjes? Zit daar een lijn in en grootorde?
Hoe zit het daar met de namen van de meisjes? Las hier dat de link met recensies niet meer klopt omdat dames plots een andere naam aannemen?

Het was rustig omdat ik altijd in de late avond ga. Er is parking voor zo'n 10 a 12 auto's. Basispakket zonder extra's was dacht ik pijpen met of zonder condoom en dan intiem. Voor bv kussen of tongzoenen betaal je dacht ik al €20 extra, de rest weet ik niet meer. Je kon ook kiezen uit beffen, vingeren, anaal?, pijpen. Er was redelijk wat keuze, alleen neemt de prijs fors toe. Ik had eens voor vingeren gekozen, dat was met een condoom rond mijn vingers + moest ik voorzichtig zijn.

Ik moet nog eens langsgaan voor die erika. Lijkt me een lekker ding.

Qua service kan je het casa lucia vergelijken met mabuhay, alleen dat je zoals ik al eerder zei meer betaald voor extra's die je ergens anders gratis krijgt.
 
Laatst bewerkt:
Ik heb een positieve ervaring met Casa Lucia. Ik bezoek normaal gezien geen privé huizen en kan niet vergelijken maar hier voelde ik me de hele tijd op mijn gemak. De club is een beetje afgelegen en er is een ruime parking achteraan.
Bij binnenkomen kwam de 'bazin' mij verwelkomen in een ongedwongen sfeer. De basisprijs is 70€/half uur. Ik koos uit de lijst met opties voor tongzoenen (10€). De andere optie ontgaat me maar was ook 10€. Opgeteld dus 90€ in totaal wat ik een zeer schappelijke prijs vind voor al waar ik zin in had.

De service en accommodatie is heel correct. Al bij al een heel positieve ervaring (al zal de bevallige geile dame Sarah die inmiddels vertrokken is hierbij zeker hebben toegedragen).
 
Aanrader, 1 vd betere voor mij persoonljjk. Ik kom er al meer dan 10jaar en zal er hopelijk nog lang naar toe mogen gaan.

Propere zaak, discreet gelegen, zeer goede bazin , meestal keuze uit n 4tal dames , waarvan de meerderheid toch wel latina's zijn, maar zeker niet allemaal.
 
Aanrader, 1 vd betere voor mij persoonljjk. Ik kom er al meer dan 10jaar en zal er hopelijk nog lang naar toe mogen gaan.

Propere zaak, discreet gelegen, zeer goede bazin , meestal keuze uit n 4tal dames , waarvan de meerderheid toch wel latina's zijn, maar zeker niet allemaal.
Schrijf dan ook eens een recensie van je bezoekjes. Bedankt!
 
Eerste bezoek aan dit 🏠 en meteen een voltreffer!

Lucia gracias mamita!

Makkelijk aanrijden, stukje 50/70km binnendoor, grote parking achteraan, de Gatekeeper (niet de bazin) opende de deur en begreep Spaans. Sorry 😞 @Joru349 ze ontvangt geen klanten.

Wachtende in de kleine living kwamen de dames zich 1 per 1 voorstellen met 3 💋 en. Lijkt mij humaner voor de 🧒 dan een line-up.

- Ivanna, die begin deze week nog op de site stond was er niet meer. Haar foto's waren naar het schijnt ook allesbehalve recent want ze blijkt 60 jaar te zijn. Verschil van meer dan 20 jaar,

- Alice. Wow! Prachtiger dan op de foto's en geweldige lieve smile en stem, en wat een body, hoog pornstar gehalte maar met een even hoog girlfriend attitude, never seen before,

- Nicole. Mijn eerste gedacht. Klein moederbuikje maar voor de rest top. Lieve smile, guitig gezichtje en lekker kontje, beetje freel maar o zo schattig,

- Erika, kleiner dan gedacht. Op 5 jaar na overeenkomstig met de foto's, lieve meid en lekkere chica,

- Jennifer, met bril. Zit eerder 10 jaar tussen foto's en realiteit. Maar goed, ben wel benieuwd naar wat ze geeft in bed, net als de anderen zeer lief,

Leukste voorstelling die ik tot nu toe kreeg. Zij vonden het ook aangenaam dat ik Spaans sprak. Wou ze alle 4 nemen maar een prijs voor een 8-handige massage staat niet op de kaart. Verbeterpuntje 🤭.

Inderdaad met een extra menukaartje. Startende vanaf 10 naar 50 euro. Tongzoenen en pzc (elk 10), naar vingeren/beffen en pm (elk 20-25), naar cim en anaal (elk 50).

De gekozen dame gaf aan niet verder te gaan dan de 3 eerste.

Recensie volgt soon.
 
Laatst bewerkt:
Kloppen de openingstijden?
Zag ze niet op hun eigen povere "website".

Dit is hun website:

Openingsuren zijn van
11-23 ma-do
11-00 vr-za
12-19 zo
Qua service kan je het casa lucia vergelijken met mabuhay, alleen dat je zoals ik al eerder zei meer betaald voor extra's die je ergens anders gratis krijgt.
Over het serviceniveau van Mabuhay kan ik geen slecht woord zeggen, en dat is uiteraard waar je 't over hebt, maar ik ga toch even het verschil tussen de 2 huizen in mijn ogen meedelen.

Bij Casa Lucia zijn er namelijk meer "creature comforts". Ontvangst in een mooie leren zetel met drankje en de dames die zich een voor een komen voorstellen, overal hangt een airco, het huis is altijd kraaknet met voldoende handdoeken ed aanwezig, er is een douche of twee zelfs (met onthard water!) en ga zo maar door.

Ik kom graag bij Mabuhay want prijs kwaliteit zijn ze zeker top, maar als ik dan weer eens bij Casa Lucia kom merk ik toch wel duidelijk het verschil in hoeveel meer ik me "op mijn gemak" voel.
Voor sommigen onder ons van weinig belang, voor anderen net wel dus bij deze 😉
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan