Recensie Bruna, Casa Lucia, Herk-de-Stad 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

PotjeMayo

Newbie
7
20/03/25
4
1
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
45 minuten
Dag
Vrijdag
Totale kosten (in euro)
100
Eens aangekomen werd ik vriendelijk onthaald, mocht ik plaats nemen op de sofa en een drankje nuttigen. Vervolgens werden er drie dames voorgesteld. Mijn voorkeur ging uit naar Bruna, sexy uitstraling en mooi blond/bruin haar. Ze draagt wel nog een beugeltje. Desalniettemin, kwam ze natuurlijk en een beetje speels over, wat mij enthousiast maakte. Een goed begin dus! Eens aangekomen op de kamer was de sfeer al meteen gezet waarbij ze relaxerende muziek had opgezet. Vanaf dan begon ze heel intiem met haar rug naar mij gericht aan mijn lichaam te voelen, en ik bij haar. Ze heeft een zeer natuurlijke zachte huid, ik kon haar wel uren blijven betasten. Op het moment dat ze mij rustig uitkleedde tot aan het ondergoed begon ze mijn lul te masseren. Ook was ze een beetje mijn lichaam aan het aanbidden 😅 Zelfs was ze even mijn tepels en buik zachtjes aan het kussen. Dit maakte mij redelijk goed opgewonden. Tegelijkertijd voelde ik aan haar borsten en haar kontje terwijl mijn lul al behoorlijk recht stond.

Nadien zijn we naar het bed toegestapt en begon ze mij te pijpen mc. Dat voelde heel goed aan, zelfs even deep-throat. Vervolgens probeerde ik anaal maar dat was helaas iets minder. Hoewel ik daar een paar stoten had gegeven vond ik het tijd om over te gaan naar missio. Daarin had ik uiteraard wel mijn goesting gevonden en beukte helemaal door totdat mijn zak geledigd was. Volledig in het zweet bood ze mij enkele tissues aan :sneaky: Ik moet zeggen dat het jasje redelijk goed gevuld was! Nadien gaf ze nog een gewone relaxerende massage wat ze ook vrij goed deed. Rustig enkele spiergroepen behandeld die een massage goed konden gebruiken. Ten slotte hadden we nog een paar minuten over voor een leuke babbel. Het was wel een beetje onverstaanbaar omdat ze gebrekkig Engels sprak. Maar over het algemeen ben ik in een zeer goede bui vertrokken. Topervaring!

Helaas heb ik geen advertentie van haar meer kunnen vinden op bijvoorbeeld RL. Je mag gerust deze delen als je er een hebt!
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Spaans
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
C
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Donderdag
Totale kosten (in euro)
80
Gisteren na werk voor een half uurtje bij Casa Lucia gepasseerd. Enkel Alice en Bruna beschikbaar. Alice was de vorige keer niet mijn ding dus voor de vrolijke Bruna gekozen, waar ik al wel nieuwsgierig naar was.
Mooie dame met goede energie. Zeer enthousiast en ging er ook voor. Eerst op haar hurken mij pijpen, verder doen terwijl ik op massagetafel zat om erna condoom er rond te doen en haar doggy tegen de massagetafel te nemen. Eindigen met haar on top, wat ze zalig deed. Nog een kort gesprek via Google translate want veel Engels sprak ze niet.

Zeker voor herhaling vatbaar!
 
Terug
Bovenaan Onderaan