Recensie Banggalore, Susteren (vh Weizigt)/ Ashley More 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Gewoon 1x in de maand op zondag. Houd banggalore.be in de gaten of volg het op X. Onderwerp kan overigens veranderd worden naar Susteren i.p.v. weizigt.
 
@jmmj jij bent toch wel geweest? Is er helemaal niks te melden?
Ik ben inderdaad geweest, nog geen tijd gehad om te reageren.
Het was een geile en gezellige middag, de dames hadden er zin in. In totaal slechts 10 mannen aanwezig. Dat er momenteel veel activiteiten rondom carnaval zijn zou daarin kunnen meespelen. En niet iedereen wil op camera natuurlijk.
2 sessies gedaan waarbij het anale gedeelte in de 2e sessie werd gedaan en bij Ashley werd er ook een DP gedaan.
Al met al dus een geslaagde middag.
 
Gadverdamme wat een vieze wijfen zeg op deze gangbang..... heb al veel mee gemaakt maar dit.. om te kotsen (letterlijk) Ashley heeft ***geen privégegevens!*** en andere dames daar zijn ook niet echt schoon.
1 keer en nooit weer.
Mijn advies? BLIJF HIER ZO VER MOGELIJK VANDAAN BIJ DEZE DAMES!!!!!!!!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Gadverdamme wat een vieze wijfen zeg op deze gangbang..... heb al veel mee gemaakt maar dit.. om te kotsen (letterlijk) Ashley heeft ***geen privégegevens!*** en andere dames daar zijn ook niet echt schoon.
1 keer en nooit weer.
Mijn advies? BLIJF HIER ZO VER MOGELIJK VANDAAN BIJ DEZE DAMES!!!!!!!!
je hebt het over andere dames terwijl er de laatste keren maar een andere dame was. Beetje vaag dit. Er is recent niet eens een gb geweest.
 
Was met ashley en kelly
Ik ben er de hele middag geweest, en als jij jouw constatering had gedaan was je natuurlijk direct vertrokken. Ik heb niemand vroegtijdig zien vertrekken. Verder waren de dames keurig schoon en laten zij zich zeer regelmatig testen op allerlei ziektes. Jouw verhaal slaat kant nog wal en als er echt iets aan de hand was dan was ik al heel vaak ernstig ziek geweest want ik heb beide dames de afgelopen jaren al zeer vaak geneukt.
 
Terug
Bovenaan Onderaan