Hi wie heeft ervaring met Zoe? Was voorheen bekend als Saddy.
https://www.kinky.nl/shemales/prive-ontvangst/amsterdam/6197046-zoe
https://www.kinky.nl/shemales/prive-ontvangst/amsterdam/6197046-zoe
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenKinky staat vol met reviews over haar en bijna allemaal goed.Hi wie heeft ervaring met Zoe? Was voorheen bekend als Saddy.
https://www.kinky.nl/shemales/prive-ontvangst/amsterdam/6197046-zoe
Hi wie heeft ervaring met Zoe? Was voorheen bekend als Saddy.
https://www.kinky.nl/shemales/prive-ontvangst/amsterdam/6197046-zoe
Het is natuurlijk ook subjectief!.Niet alleen door fotoshop, maar ook door live webcams en persoonlijk onderzoek had ik de indruk gekregen dat shemales gemiddeld een grotere pik hebben dan, dan eh.... gemiddeld.
Niets blijkt minder waar.
Zoe bezocht in een kamer in een keurig appartement in Borne, vlakbij voor mij. Ze is een vriendelijke dame en schoon. en haar tieten zijn goed gelukt met grote tepels om te likken.
Ze is inderdaad behoorlijk mollig, met dikke dijen en billen. Een paar zoentjes slechts, en haar lichaam kussen levert weinig reactie - minder dan ik gewend ben. Aftrekken en pijpen mc doet ze wel goed, en ondertussen was ik op zoek. En ja, toen ik al begon te twijfelen toch nog wat gevonden. Te klein om mijn hand om heen te doen, dus maar met mijn vingers geprobeerd er enig leven in te krijgen. Dat viel niet mee, het kleine piemeltje werd wel eventjes hard, maar veel groei zat er niet in. Een cm of 10 "lang" misschien, en dun (note to self: volgende keer meetlint voor de lezers hier meenemen). En dat was ook meteen over nadat ik in het condoom gespoten had. En ik dacht dat mijn gewaardeerde lid inmiddels niet meer zo veel voorstelde.
Ik begrijp de bovenstaande recensies dan ook niet zo goed. Bepaald geen aanrader wat mij betreft, en als beginneling heb ik toch wel wat vergelijkingsmateriaal. Een 5 voor de moeite.
Nog even een paar toepasselijke spreekwoorden:
- iemand een worst voorhouden
- meten is weten
- wie het kleine niet eert, kan maar beter wat groters zoeken
- een filmpje zegt meer dan 1000 foto's
Ondertussen vraag ik mij af of er wel passende condooms bestaan in haar maat.