Ziz Den Haag

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

voorburg

Vaste klant
Forumpionier
105
05/07/21
85
4
Perfect, paar weken geleden had ik nogal wat zorgen, on-line test gedaan, op locatie zonder afspraak naar binnen gelopen, je krijgt een privacy-wachthok, en ik was voor €31,- klaar voor Chlamydia/Gonorroe test. Ja wel digitaal betalen, dus voor mensen met gemeenschappelijke rekening wel lastig. Afschrijving vermeld "Stichting ZiZ". BSN wel overleggen ivm verzekering, maar je kan er voor kiezen dat de uitslag NIET naar je huisarts wordt verzonden. Binnen 90 min per e-mail of meegekregen QR-hyperlink uitlag opvragen. De e-mail niet gekregen, maar je hebt sowieso je DigiD code en ww nodig om in te loggen bij LUMC. Gelukkig uitslag Negatief, maar bij minder goed nieuws krijg je op de locatie de medicatie. Ergo blij met deze redelijk anonieme en snelle hulp.
 
Laatst bewerkt:
Krijg je de uitslag al na 90 min.
Ik zie de kosten op 62 euro staan op hun site

Beetje afhankelijk van welke tests je moet doen maar inderdaad goed betaalbaar.

Ik had zelf de thuisafname gedaan maar donderdag ontvangen, meteen afgenomen en opgestuurd en vrijdag al de uitslag.
 
Goede tip, dank je.
Ik ga meestal naar SoaZorg in Bunnik. Ook een hele fijne dame die je helpt, de prijs is daar wat hoger. Maar je krijgt wel een persoonlijke aanpak, ze is goed bereikbaar en denkt/ handelt met je mee. Deze dame heeft me al een paar keer flink uit de puree geholpen en dat is toch ook heel wat waard.

Maar goede tip Voorburg, thnx. Ik zie dat ze ook in Utrecht zitten, lekker centraal voor mensen die met het OV moeten komen. Als het weer tijd is voor mijn checks ga ik daar ook eens langs.


Krijg je de uitslag al na 90 min.
Ik zie de kosten op 62 euro staan op hun site
Zo te zien is de €62 versie met keel en anus swap erbij. De uitgebreidere versie zeg maar. En allebei i.c.m. Gonorroe test plus behandeling. Dat is een hele goede prijs voor een betrouwbare behandelaar.
 
Laatst bewerkt:
Snelheid en prijs van ZIZ zijn grote pluspunten.

Look&feel van de locatie in Den Haag is die van een Corona vaccinatie/testcentrum, maar dan in mini-formaat van zo'n twee aan elkaar geschakelde klaslokalen.

Geen email ontvangen. Gebeld en telefonisch uitslag gekregen. Ik had het ontvangen kaartje niet volledig gelezen en daarom de mogelijkheid van de QR-code gemist (lees ik net in post #1). Nu ik die QR-code gebruik, merk ik, dat dat prima werkt. Ik had dus niet hoeven bellen.
 
Ik ben er ook geweest, maar dan in utrecht. Perfect! Getest op hiv, hep B, syf, chlamydia en gonorroe. Binnen 90 min alle uitslagen binnen, helaas wel positief getest op chlamydia. De behandeling was gratis! Dit alles voor 80-90 euro.
 
Zeer goede ervaring met Ziz (locatie Utrecht). Goedkoper en sneller dan soa-thuistest.nl. Gonorroe/Chlamydia test gedaan, zoals vermeld na 90 minuten uitslag. Niets gevonden dus over behandeling kan ik niets zeggen, maar volgens hun informatie hadden ze me meteen kunnen behandelen als er wel iets gevonden was.

Let wel (zie ook eerste bericht): het is niet anoniem. Ze werken samen met je ziektekostenverzekeraar. Uitslagen kun je online inzien op de site van het Leids universitair medisch centrum en daar moet je inloggen met DigiD.
 
Wat er wel staat "maar je kan er voor kiezen dat de uitslag NIET naar je huisarts wordt verzonden".
Als dat zo is dan kan dat wel voordelen hebben. Stel je hebt een SOA opgelopen, en daardoor heeft je partner het ook opgelopen. Als jij je dan al hebt laten behandelen ben jij er vanaf, maar als je partner dan naar jouw huisarts gaat dan breng je deze (ondanks zijn zwijgplicht) wel in een hele lastige situatie. De vraag gaat gesteld worden "hoe kan je eraan gekomen zijn" als je partner dan niet weet dat het door jou is gekomen en dat wil je ook niet zeggen, als je je dan hebt laten behandelen bij je eigen huisarts dan weet die dat wel. Maar hij/zij moet dan vanwege privacy dan net alsof doen dat hij dat niet weet.
Op het moment dat jij je hebt laten testen en gelijk behandelen bij het ZIZ en je geeft dit niet door aan je huisarts en dit komt dus niet in je dossier terecht bij je huisarts lijkt me. Dan weet die dat dus niet, en breng je hem/haar dus niet in de verlegenheid.
En ik begrijp zeker dat je altijd je sekspartners op de hoogte moet stellen als je een soa hebt, dus graag geen discussie dat dit sowieso moet etc, daar gaat mijn bericht niet over.
Het gaat erover dat iemand naar de huisarts gaat om een soa, niet weet van wie die het heeft gekregen en diegenen zich daarom niet wil laten testen/behandelen bij dezelfde huisarts.
Ik weet zeker dat dit in de praktijk voor komt.
 


Schrijf jouw reactie...
Terug
Bovenaan Onderaan