Algemeen TS & Shemale Algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
PS de TVP's uit het rondreizende circus zijn vrijwel zonder uitzondering vriendinnen.
Ik heb weleens met Agatha onderhandeld over de prijs van een escort. Toen ik haar prijs niet wilde betalen zei ze doodleuk iets als "dat heb je Milly anders ook betaald voor een bezoekje". Die twee zitten nooit bij elkaar in de buurt en dat van Milly was ook echt een hele tijd geleden

Volgens mij informeren ze elkaar continu over dat soort dingen om hun winsten te maximaliseren
 
Ik ben een redelijk frequente bezoeker van shemales in Zuid Holland, maar ik vind het aanbod werkelijk bedroevend momenteel. Heel veel met cup A, nou dan vind ik het meer een travestiet.

Ik weet het, het zijn allemaal mannen met neptieten, maar toch…

Heb ook geen zin om 200-250 euro uit te geven om een teleurstellende date te hebben.

Ik heb er paar waar ik graag mee afspreek omdat elke date met hun goed is maar ik denk dat het voor hun momenteel te koud is in ons kikkerlandje.
Mocht er iemand nog een tip hebben over eentje waar het gegarandeerd genieten is en die echt top is dan hoor ik dat uiteraard graag.

Greetz, Kama
 
Terug
Bovenaan Onderaan