Algemeen Plattegrond SKW

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik heb de bekendmaking niet gelezen. Maar ik ga ervan uit dat het om een grondige renovatie gaat. Het is namelijk één van de oudste panden. Mogelijk ook een uitbreiding met een derde raam.
 
Nee, klopt geen hout van. Gewoon het kaartje in eerste bericht van dit topic gebruiken. Dat klopt wel.
Updated 2022 maar er staat ook "minor changes" en "not yet updated in map". Ik vind ze niet zo minor eigenlijk, nogal wat veranderd aan gevels waardoor een en ander niet of moeilijk herkenbaar is, shops idem. Beetje luiheid denk ik. Bovendien heeft de kaart uit het eerste bericht ook nog es de nummers van de indivduele deuren. wel makkelijk voor iemand die zich steeds afvraagt of het nou 23-1 of 23-5 is. Zoas ik.
 
Alleen is het plannetje niet geheel op schaal getekend waardoor niet altijd de juiste pandnummers tegenover elkaar staan. Het hoekgebouw van Violett bv is in realiteit veel groter dan op de tekening.
 
Idd, ongeveer 20min. wandelend.
Bij regenweer : bus 17 , om het uur+10/20/30/40/50/60 min. Eindhalte is Brouwersvliet, dan nog 200m stappen. Een ritje met De Lijn bus is dan 2,5 Euro, draadloos pinnen in de bus. Duur van de rit is ongeveer 8 a 12 min.

terugweg met de bus : idem bus 17 ,uur +3/13/33/43/53 deze keer een halte 10m van het SKW :
Op de hoek van Brouwersvliet en Falcon, zelfde tarief. Tenzij je binnen het uur terug de bus neemt, uw eerste betaling is dan nog geldig. Dit is dan voor een vlugge Nederlander een 50 Euro fuck en terug de bus op .... .

Doc
 
Er zijn momenteel 304 ramen beschikbaar. Er staan 2 panden met samen 6 ramen al langdurig leeg, en 2 panden worden momenteel omgebouwd naar ramen. Dus als alle panden (weer) open zijn en verbouwd komen we ergens rond de 320 ramen uit.
 
Zal nooit geld afhalen op Falconplein.
Immers, wat kom ik daar doen?😉
De rode draad in het betaalverkeer: overal alles elektronisch, en dus traceerbaar. Vaarwel privacy.

Je kan geldautomaten mijden als ze op plaatsen staan waar je officieel 'niet geweest bent', maar dan moet je inderdaad goed voorbereid zijn, zoals je zegt. Auto voldoende brandstof, zodat je niet ergens hoeft te tanken op een moeilijk uitlegbare plek, cash voor de hobby, maar ook cash op zak als iets wil eten of drinken... En dan nog kan je pech hebben met een gemiste flitspaal, een vervelende trajectcontrole.

En dan heb je nog het parkeerbeleid. Niet betalen is de laatste jaren een garantie om ongewild mee te werken aan de opbrengst van de scanwagentjes, en wel betalen resulteert ook in een rekeninguittreksel van MPA, wat je misschien ook moeilijk kan uitleggen :)
 
Fijn! (Voor de mannen die geen toezichthouder op de bankrekening hebben. ;) ) Na het sluiten van de automaten op Brouwersvliet was het een beste wandeling naar de eerstvolgende.
Leuk, maar het zal de evolutie niet stoppen. Ook in het SKW zal elektronisch betaald worden in de toekomst. Mogelijkheden genoeg daartoe. Trouwens, als je eerst geld van je rekening haalt en dan een meid geeft, betaal je toch ook elektronisch maar met een tussenstop :)

Wie zonder enig spoor op de bankrekening na te laten, met cash naar de meisjes wil, zal ofwel moeten gaan zwartwerken, ofwel moet hij gaan stelen. Wat dan weer andere risico's inhoudt :)
 
Leuk, maar het zal de evolutie niet stoppen. Ook in het SKW zal elektronisch betaald worden in de toekomst. Mogelijkheden genoeg daartoe. Trouwens, als je eerst geld van je rekening haalt en dan een meid geeft, betaal je toch ook elektronisch maar met een tussenstop :)

Wie zonder enig spoor op de bankrekening na te laten, met cash naar de meisjes wil, zal ofwel moeten gaan zwartwerken, ofwel moet hij gaan stelen. Wat dan weer andere risico's inhoudt :)
Wie zegt er dat er niet meer zwart worden gewerkt ?
En mensen die in een relatie zitten met een gemeenschappelijke rekening ?
 
Wie zegt er dat er niet meer zwart worden gewerkt ?
Natuurlijk zijn er nog altijd mensen die zwart kunnen werken, maar de controle wordt alsmaar strikter in vergelijking met vroeger. Ik denk dat er 20 - 30 jaar geleden heel wat meer zwart geld was dat kon besteed worden aan de meiden zonder dat daar een haan naar kraaide.
En mensen die in een relatie zitten met een gemeenschappelijke rekening ?
Daar is al een ander topic over. Maar zoals ik al schreef: als je een relatie hebt en je hebt een gemeenschappelijke rekening, dan gaat die nieuwe cash automaat ook jouw probleem toch niet oplossen? Als je echt een controlerende partner hebt, zal je evenzeer moeten uitleggen waarvoor je die cash afhaalde, dan wanneer je een dvp direct elektronisch kon betalen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan