Recensie Pamela/Tessa/Kim, Roosendaal 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

richard Snep

Meubelstuk
Forumpionier
3.053
30/06/21
5.229
46
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
  2. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/roosendaal/550729-pamela https://www.sexjobs.nl/dames-van-plezier/tessaxxx_5065886
Totale kosten (in euro)
100
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Nja..
Deze dame 'ken' ik denk ik al 4/5 jaar en toen ze net in Roosendaal was neergeploft op korte tijd een keer of 5 bij haar geweest op wisselende locaties..
Adverteerd ook al jaren, ook met locatie Breda en B.o.Z, al denk ik dat ze daar nooit echt gezeten heeft..
Er is ook al meerdere keren naar haar gevraagd hier.. Maar blijkbaar ben/was ik haar enige klant.. Want nimmer is er iets over geschreven
Mijn contact verwaterde kort na het jaar dat ik haar bezocht.
Tijdje terug haar geappt - > geen reactie..iets later weer - > weer niks..vinkjes blauw verder niks
Ook gebeld... Neemt niet op..
Stikt erin dan.. Misschien eigen schuld, nummer van mijn prepay verviel, dus moest ik een tijd terug naar een andere provider.. Wel dezelfde profielfoto weer op WhatsApp.... Dus ja?..
Van de week weer uit verveling een appje gedaan, met een opmerking erin van een geintje uit een eerdere date..
Lang verhaal kort..
Een uur later stond ik bij haar op de stoep..
Nieuwe klanten of figuren met een dubieuze profielfoto komen er niet meer in bij haar.. Ze kende mijn nummer niet.. Vandaar.. Dus heren.. Wees voorzichtig met benaderen..
Omdat ze me herkende werd ik 'vriendelijk ontvangen'.. Vul zelf maar in
Half Nederlands Engels vroeg ze waar ik al die tijd gebleven was..
En hoe lang en wat de bedoeling was.. Gekozen voor een half uur pijpen zonder en klaar komen in haar mond..
Moest ze lachen.. ' jij gaat mij neuken, I know you'.. Over haar verschijning kan ik kort zijn.. Hetzelfde als vroeger.. Gewoon een mooie Roemeense meid van rond de 30, bomvol tattoos.. Niet superslank, alle rondingen op de juiste plek.. Mooi gezicht ook.. Mooie zachte lippen.. Lang zwart haar
Ze had gelijk.. Begon met pijpen en ging daarbij naast me liggen in omgekeerde positie zodat ik bij haar poes kon..
Daar reageert ze wist ik goed op.. Altijd al.. Toch nog dik een kwartier vol gehouden tijdens het gepijpt worden.. Paar keer van positie gewisseld..
Tot het moment dat ze steunend op haar ellebogen op haar buik me zoog, terwijl ik op m'n knieën zat.. Pure porno..
Ik griste een condoom van het nachtkastje scheurde die met mijn tanden kapot en rolde die af.. Gooide haar 180 graden om.. En nam haar prone bone.. Ik gromde terwijl ik voor mijn gevoel een lading schoot vanuit mijn tenen.. Duurde geen 2 minuten
Ze lachtte.. 'ik zei toch'.. Jip.. Blijkbaar heeft ze een goed geheugen..
Ze vind het ook allemaal goed, zolang je maar geil van haar word..
Let wel, ze werkt in de late middag en avond.., en nooit in het weekend..
Ze zit nooit te lang binnen, word ze gek zei ze..
Locatie is een flat in west.. Niks van bijzonder.. Wasje vooraf en achteraf kan.. Moet je wel zelf over beginnen..
Anders worden het babydoekjes waarschijnlijk
Heb 100€ gegeven.. Maar daar zat sex niet bij eigenlijk.. Whatever..
Nog leuk gebabbeld achteraf.. Net een vriendin die je al een tijd niet gezien hebt..
Dit krijgt een vervolg binnenkort
Dit is ze ook overigens
 
Laatst bewerkt:
Pijpen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen zonder condoom
  3. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Duur van bezoek
30 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/550729-pamela
Totale kosten (in euro)
60
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Voorgaande berichten in dit topic zijn heel herkenbaar. Ik heb een flinke poos geleden ook een poging gedaan om een afspraak te maken met deze dame, maar helaas nooit een reactie op gekregen. Recent had ik een afspraakje staan met een DVP die last-minute moest afzeggen dus ben ik eens op zoek gegaan naar een alternatief. Uiteindelijk toch weer op de advertentie van Pamela/Tessa/Kim (en tijdens de date noemde ze zich weer anders haha) gekomen. Weer een poging gewaagd met een appje en deze keer wel raak. Zorg dat je een duidelijke profielfoto hebt en je een net berichtje stuurt.

Ik had via de app aangegeven dat ik graag gepijpt wilde worden. Zo voor een eerste keer vond ik dat voldoende. Ik heb er in ieder geval geen spijt van gekregen want pijpen dat kan ze zeker! Ze nam ook lekker mijn ballen mee die gretig gelikt werden en met haar borsten die uit haar BHtje hingen kreeg mijn pik ook de nodige aandacht. Ik had niet gevraagd om klaar te komen in haar mond, die kreeg ik er als bonus bij :D

Ze is een super aardige dame die meteen aan het begin even uitleg gaf hoe ze ontving en af en toe ook escort doet. Ze ontvangt in een flat en was nog redelijk discreet. Ze gaat om de zoveel tijd naar het thuisland waardoor ze er soms een maandje niet is. In ieder geval een leuke babbel in een mengelmoesje van Nederlands en Engels.

Op haar foto's op Kinky en Sexjobs is geen tattoo te zien, maar die zijn inmiddels in veelvoud te bekennen op haar lichaam, ben ik geen enorme fan van, maar ach, haar lichaam is verder een plaatje om te zien. Daar zijn de foto's verder wel representatief in.

Ik denk dat ik hier nog wel eens terug ga komen. De pijpbeurt was zeker voor herhaling vatbaar en ik denk dat als ze in de juiste mood is, dat intiem echt een feestje is met haar.
 
Dat is de prijs die ik kreeg voorgeschoteld op Whatsapp voor een pijpdate (en ook de prijs die ik uiteindelijk netjes heb betaald)
 
Dat is de prijs die ik kreeg voorgeschoteld op Whatsapp voor een pijpdate (en ook de prijs die ik uiteindelijk netjes heb betaald)
Ja ze is eigenlijk te goedkoop..
Zeker als je op dezelfde golflengte met haar zit.. Dan laat ze veel toe
Maar ik merkte laatste keer wel dat ze toch graag praat, dat is meer uit een soort eenzaamheid dan dat ze dat doet om de date af te raffelen
Ze pijpt je hoedanook goed.. En bij mij let ze eigenlijk niet op tijd..
Heb ze laatst nog 'bende gij gek ofzo?' , geleerd.. Ben je gek? op zijn plat Brabants..
Grappig om een Roemeense dat te horen zeggen..
Ik ga er voor het eerst niet meer naar toe, anders ben ik het zo beu..
Zat andere gasten die haar een plezier kunnen doen..
 
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Donderdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/roosendaal/550729-pamela#&gid=1&pid=1
Totale kosten (in euro)
70
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Je kent het wel. Je word knetter geil wakker en je wil maar 1 ding deze dag je zak legen bij een Dvp. Nou dat had ik dus gister! Wat vaste dames geappt maar alsof de duivel er mee speelt….. geen van alle beschikbaar. Het liep al tegen het eind van de middag dus ik dacht laten we pamela nog eens een keertje proberen te contacten. Ik had dit de laatste tijd al een aantal keer meer geprobeerd maar steeds geen reactie. Gister was anders…. Binnen 3 minuten had ik reactie dat ze beschikbaar was. Een kleine 3 kwartier later stond ik dan ook bij haar voor de voordeur in Bergen op Zoom afgesproken voor een blowjob want ik had niet heel veel tijd. Ik had haar eerlijk gezegd in Roosendaal verwacht omdat ze daar volgens de berichten hier al jaren zit. Echter zit ze dus nu in Bergen op Zoom sinds 2 maanden. Goed de voordeur ging open en toen had ik direct spijt dat ik alleen had gekozen voor een pijpdate. Mijn God wat een goddelijk lekker meiske is dit. Bij binnenkomst meteen een gemeende knuffel en achter haar de trap op. Wat een lekkere kont heeft die meid ze droeg zo'n strak joga dingetje. Na de financiële afhandeling ging alles uit bij der op haar stringetje na. Ook ik stond daar inmiddels naakt en werd verzocht zittend plaats te nemen op bed. Mevrouw begon terwijl ik haar niet al te grote maar wel lekkere tietjes kneden meteen met het betere zuig en trek werk. Nee dit zou geen lange sessie worden dat voelde ik aan alles. Gelukkig stopte ze even om wat te kletsen. Het is echt een leuke meid in de omgang en is oprecht geïnteresseerd in je. Ik mocht niet in der mondje klaarkomen hier moest 20 voor worden bijbetaald. Dit had ze niet in ons app gesprek aangegeven anders had ik met liefde en plezier nog 2 tientjes extra in men kontzak gedaan om dat lekkere pijp bekkie vol te spuiten. Ze was inmiddels weer een tijdje aan het zuigen en ik voelde dat er wat gelost moest worden. Op mijn aangeven ging ze dus trekkende verder maar begon onder men ballen te likken. Nou ik weet niet waar mijn Sperma precies beland is maar vrees dat er her en der nog wel wat over de kamer verspreid ligt. Er viel nog een drup op haar neus waar we beide om moesten lachen. Ff de boel schoongemaakt en nog wat gekletst. Toen ik zij dat ik snel zou terug komen om haar te neuken kwam er in het Nederlands Graag uit. En dat gaat gebeuren ook wat een lekker ding.
 
Terug
Bovenaan Onderaan