WHEM Noha, Den Haag

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Wil ook heel graag deze sexy milf een keer bezoeken. Enige ervaringen? Jezus wat heet zij een geile blik, kan me voorstellen dat de seks geweldig is 🤩
 
Pas geweest. Vergane glorie.
Foto's zijn van jaren terug. Implantatie in borsten en billen zie en voel je bewegen. Is kleiner dan de foto's doen vermoeden. Doet zich dominant voor door op je lul te spugen tijdens het pijpen terwijl ze je streng aankijkt.
Schrok wel toen ik tijdens het beffen vol op haar kut spoot en kreeg toen een mildere blik. En tijdens het pussy sliden gleed ie er blank in.
Aardige vrouw maar de glorie is er wel door de implantaten beetje vanaf.
Had ook dit gemeld op haar Kinky reviews maar die heeft mevrouw laten verwijderen.
 
Deze dame komt uit Argentinië. Ik weet niet of ze goed Engels spreekt, het zal wel, maar ze spreekt goed Frans. Ik was lang niet intiem geweest met een vrouw en kwam bij haar terecht. Het was de eerste keer dat ik bij een vrouw thuis langs ging met geld in mijn portemonnee. Het is een erg vriendelijke vrouw met een mooi lichaam. Ze is inderdaad geen heel strenge Meesteres, maar ach, de soft-sm met haar heb ik wel aangenaam gevonden. Wat ze doet, doet ze goed. Ze is erg tolerant met het aangeven van je grenzen en is bereid om veel voor je te doen. Er zullen beslist nog aantrekkelijker vrouwen zijn met wie de sex nog spannender is, maar nadat ik jaren niet betaald heb ervoor, heb ik het bij deze eerste keer wel bijzonder getroffen.
 
Inmiddels ben ik een paar keer bij haar langs geweest en ik merk dat het steeds leuker wordt met haar: het is zelfs moeilijk om een keuze te maken uit de dingen die ze bereid is met je te doen in de tijd waarvoor je betaald hebt. En ze heeft alles in huis, of toch heel veel, wat nodig is voor een opwindende sm-sessie. Handboeien heb ik haar cadeau gedaan. Ze is vooral solidair als ze merkt dat je vaste klant wilt zijn. In het algemeen vind ik dat Latijnse vrouwen iets heel hartelijks hebben, zo ook zij. Geef haar complimenten die je echt meent, voor mij was dat geen enkel probleem, en dan wil ze veel als maitresse voor je betekenen. De eerste keer dat ik er was, stelde ze plassex voor. Je hoeft niet te vragen of je haar mag beffen, ze gaat gewoon op je gezicht zitten nadat ze je vastgebonden heeft. Ik moet echt de schijn ophouden dat ik het naar vind dat ze me straft, ze laat zich graag plagen door je als een rebelse sub te gedragen. Erg leuk allemaal en zeer, zeer enerverend
 
Terug
Bovenaan Onderaan