WHEM Karen, Gierle

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik ben bij haar geweest en kan haar beschrijven als verzorgd, sociaal en met een Belgisch karakter. Haar roodharige haardos en haar opvallende schoonheid, maken haar zeker een unieke verschijning. Het is ook indrukwekkend dat ze zo goed in staat is om diep in haar keeltje te glijden. Ondanks de cardate is ze lenig om het comfortabel te maken.
 
Laatst bewerkt:
Ik had er vandaag ook een afspraak mee gepland. Vond dit het gokje wel waard. Even geduurd voor we tijd vonden in de agenda. Vanmiddag nog bevestiging gekregen dat alles ok was en door kon gaan.
Op tijd aangekomen, laten weten waar ik geparkeerd stond en spijtig genoeg geen reactie meer gekregen.
Ik blijf toch twijfelen om nog eens een poging te ondernemen. Zou dit lekkere lijfje wel eens in real life willen checken.
P.
 
Is echt een ramp om mee af te spreken.
Ik had ook duidelijk laten weten wanneer ik een afspraak wilde, ze bevestigde dat ze tijd had, dan vraag ik naar het adres en krijg ik geen reactie tot de dag nadien. En dan was het nog mijn schuld omdat ik niet duidelijk was volgens haar.
Ander en beter denk ik dan!
 
Terug
Bovenaan Onderaan