Recensie Anna, Amsterdam 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Howie

Vaste klant
203
02/11/23
228
40
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Klaarkomen op gezicht
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Blond
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/9836698-anna
Totale kosten (in euro)
250
Anna ontvangt in zuid-oost in een goed 1-slaapkamerapartement. Goed gemeubuleerd.
Volgens mij noemde ze zichtzelf hiervoor Tina. Kan de thread niet vinden.
Haar gezicht doet me denken aan de jonge Elizabeth Berkley. Ze heeft mooie natuurlijke C-cup. Lichaam is verder slank/normaal.
Ze is goedlachs. Over koetjes en kalfjes gehad. Wat gelachen en langzaam elkaars betast. Anna tz met volle overgave. Haar lippen zijn opgepompt, maar voelen normaal aan. Pzc was fantastisch, beetje sloppy.
Verschillende standjes gedaan. Anna neemt hier en daar het initiatief. Ze is wel lenig. Het uitzicht was zeer mooi tijdens cowgirl. Anna heeft een lieve kruin. Afgerond met cif op haar tong. Dit ontving ze goed. Het was een mooie gfe.
 
Laatst bewerkt:
Volgens mij noemde ze zichtzelf hiervoor Tina. Kan de thread niet vinden.
Klopt. Dat is deze thread:

 
Haha, goed gevonden zeg.

Is er nog een andere thread?
Zoals 'jouw' draadje zegt, heeft ze nog eentje met veel lovende recensies. Dat is me bijgebleven.
 
Gisteren ben ik een beetje verliefd geworden op die lieve glimlach en haar lieve en prachtige ogen. Anna is een schatje en een pleaser. Ze is een gulle minnares met zalige streelhanden en een nog fijner mondje die ze goed weet te gebruiken, oef! Ik mocht heerlijk losgaan op deze schoonheid. Na afloop streelde ze me heerlijk terecht ik lag uit te hijgen.

Ik was in de zevende hemel!

Haar borsten zijn 100% naturel maar ze zei die te willen vergroten; 'niet doen!' Zei ik. Deze meid is prachtig precies zoals ze is.

Heren laten we deze lieve meid koesteren! Ze is nog 4 dagen hier en dan weer een paar weekjes naar Polen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan