Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door daandeknecht
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Huizen zijn mss zelfde maar huur is zeker wel omhoog. Vraag t maar eens. En de kosten die ze maken zijn hier ook duurder. Zij doen toch ook boodschappen etc. De inflatie raakt hun ook. Dus worden wij weer genaaid in de portomonee en de ster
Toch best logisch spanje kennen ze de taal. Huizen zijn veel makkelijker. Weer is zelfde. Spaanse overheid is veel laxer en makkelijker met verblijfvergunning dan nl.
Wtf is dit nouw weer voor domme opmerking. Heb nog nooit problemen gehad dat iemand "stiekem" gaat filmen. Inpv dat hij nu prive met een kwalitatieve shemale een trio heeft of naar antwerp gaat voor een 40+ jarige is toch een groot verschil
Komt omdat er bijna geen huizen zijn om te werken. En de huizen die er zijn worden gegatekeept door de gene die er zijn. Dus aanwas voor nieuw zal lastig zijn zoals afgelope jaren wel gebleken is.