WHEM Innana, Gent

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik heb vorige maand met haar afgesproken in Trianon. Is geen pro maar kan je buurvrouw zijn. Borsten zijn natuurlijk maar niet te groot. Ik heb ze liever wat groter.
Een korte babbel, een gezamenlijke douche, op bed beginnen tongzoenen. Overgegaan op beffen dat zij blijkbaar heel goed vond omdat zij lekker mee bewoog.
Na de 'injectie' ☺️ zette zij zich op mijn borst kas zodat ik heel goed kon zien hoe zij zich masturbeerde en zij spuitend klaarkwam. (ook zo gevraagd bij het intake gesprek)

Herhaling? Ik denk het wel.
 
Intussen zelf van Innana mogen proeven. Ze spreekt niet zo vaak af en gesprek is belangrijk voor haar. Ze is inderdaad buurvrouw type, niet superknap van gezicht. Wel mooi bewaard lichaam: strakke borsten en kont. Ze is ook erg lief en geniet er zelf van, ze pijpt heerlijk en weet je op te winden. Al bij al zeker goeie ervaring.
 
Terug
Bovenaan Onderaan