Ik denk dat dit geld voor de meeste beroepen waar je direct contact met klanten hebt. Of het nu een recensie is of een bedankje/complimentje achteraf wanneer je het niet meer verwacht. Het is de waardering van een ander voor werk dat jij geleverd hebt, een reden om trots te zijn op de door jou geleverde prestatie.
Maar dan moet je natuurlijk wel willen presteren en trots willen zijn op die prestatie. Als je iedere dag met een lang gezicht aan je werk begint en het een worsteling is om de dag door te komen en je enige motivatie het salarisstrookje is, dan interesseert het je waarschijnlijk weinig.
Trouwens in mijn ervaring verdien jij [USER=167]@JokePrive[/USER] die goede recensies gewoon. Jij geeft duidelijk om je klanten en de kwaliteit van je werk.