Reageer op onderwerp

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

[USER=67]@hansgelderland[/USER]

Ja, ik heb zeker voor ca.2010 in Alkmaar en Leeuwarden ook vele goede ervaringen gehad (ik ben in beide buurten ca 20 jaar aan de wandel geweest) maar de topmeisjes aldaar kan ik op 1 hand tellen, en die meisjes waren in no time vertrokken naar 50 Euro Raambuurten. (In Amsterdam, Haarlem en Utrecht heb ik ze ook weer bezocht) en dat waren jonge Oost-Europese meisjes die zowel voor het raam als op de kamer van het niveau Amy en beter waren, en dat is nogmaals wat ik je wil te zeggen: Voor MIJ is het NU veel beter in Antwerpen, Amsterdam en Den haag dan die ca. 20 jaar dat ik in Alkmaar en Leeuwarden aan de wandel ben geweest.


In het Alkmaar van NU heb ik de afgelopen jaren natuurlijk ook meisjes bezocht voor 50 Euro, en daar heb ik veel betere ervaringen mee gehad, nog niet van het niveau Amy, maar ook in het Alkmaar van nu is het voor mij persoonlijk beter dan in de tijd dat het 35 Euro was.


Dat is ook wat ik bedoel met niet te ver terug kijken, en ik begrijp jou hoor, JIJ hebt andere verwachtingen van een date met een meisje/dame. (misschien beetje extra s doen enz.)


Over Duisburg snap ik niet wat het probleem is van 2 Euro toegang in bepaalde huizen, dat is al decennia zo in een pand in Leeuwarden, (okay 1 Euro, het hofje) Als de meisjes/dames daar van het niveau van de profielfoto van KEIZERSTAD*NIJMEGEN*024 zijn (dat zij KEIZERSTAD ergens in een andere topic, waar weet ik niet meer) dan ga je toch niet moeilijk doen over 2 Euro?


En natuurlijk is internet (Porno kijken,, site s als Kinky, redlights.be en daardoor thuisontvangst) 1 van de hoofdreden van het verval in Raambuurten en Privéhuizen, dat weet iedereen, maar wat dan nog? wat wil je daarmee zeggen? Volgens mij is thuisontvangst ook iets positiefs, het kan ook voordelen hebben voor een Raambuurt, het is maar net hoe de in een Raambuurt werkzame dames ermee omgaan.




Terug
Bovenaan Onderaan