Recensie Roos, Arnhem 1,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Dennis1980

Wandelaar
91
18/02/23
66
3
Algemene beoordeling
1,00 ster(ren)
Intiem
1,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
1,00 ster(ren)
BDSM spel
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
1,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
40-50
Cupmaat
C
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.sexjobs.nl/dames-van-plezier/halloooo-heren_1890435
Totale kosten (in euro)
80
Recent bij Roos geweest. Bij de advertentie staat geen foto, maar voeg je haar op de app toe dan heeft ze er een foto staan. Verzorgde vrouw. Via de app duurt het even voordat ze antwoord. Afgesproken voor een half uurtje.

Bij aankomst was het de dame op de profielfoto. Geen onaardige vrouw om te zien. Had normale kleding aan. Na ontvangt geld loopt ze even weg en laat ze je alleen achter in de slaapkamer.

Bij terugkomst had ze een glas bij zich. Gevuld met wijn of dubbel frizz. Ze praatte een beetje onverstaanbaar. Komt over als iemand met wat probleempjes. Pijpen was zc en was goed. Ze is behoorlijk mollig (buik). Eerst missionaris en daarna doggy wat lastig ging gezien haar postuur. Daarom afgetrokken en op borsten klaargekomen. Herhalingsgevaar uhh nee.
 
Terug
Bovenaan Onderaan