Recensie Elly Rotterdam 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Pippi Langkous

Meubelstuk
Forumpionier
1.314
19/07/21
2.039
14
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
1,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Overig
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Onvoldoende
Origine
Aziatisch
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
Elly best Asian girl
Totale kosten (in euro)
165
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Het lukt me niet om de link te plaatsen, maar dankzij @Porno Opa lukt het nu wel:


Nou, dus de screenshot als bonus :LOL:

Chinese Elly. Ik zag haar op Kinky en ik vond haar er leuk uitzien. Via WhatsApp snel een afspraak gefixed. (achteraf bleek dat via een planner gegaan, via WA krijg je haarzelf niet te spreken).

Ze ziet eruit zoals op de foto's. Mooie dame. Wel een aparte neus voor een Chinese. Daar is wat onderhoud aan gepleegd :LOL: . Echte borstjes, prachtig kutje, van onder mooi kaal. Op haar kont zit wel een grote anticonceptiepleister.

Ze zit in een behoorlijk anoniem appartementencomplex. Eenkamer appartementje met een twijfelaar voor de actie en zij slaapt zelf op de bank. Me even opgefrist in de hele kleine douche en toen terug naar binnen.

Eerst wilde ze afrekenen, doe ik liever altijd achteraf, maar goed.

En toen de actie. Ja, die was echt helemaal niet slecht, maar dat vind ik vaker bij die Chinese vrouwtjes van het rondreizende circus. Tongen doet ze niet. Dat vond ik wel minder want dat had ik dus wel afgesproken met die planner. Met pijpen voelde ik wel haar tanden. Daar ben ik niet zo stuk van.

Toen ik lekker wilde doorstoten kneep ze haar benen bij elkaar, toen gleed het condoom af. Dat was wel zeuren. Sowieso zijn die Chinese condooms voor ons niet goed geschikt.

Beffen vond ik link, want ze laat zich natuurlijk door iedereen bare volblaffen. Voor de rest aardige dame en geen klokkijkster.

Hygiëne, tja… Handdoeken zijn er niet. Dus je moet je afdrogen na het douchen met servetjes :ROFLMAO:. Het beddengoed wordt niet gewisseld. Daar word ik echt niet blij van :mad:. Ik merk dat dat een beetje vaste prik is bij die Chinese dames uit het rondreizende circus. Misschien volgende keer toch maar zelf een laken meenemen…:cautious:

Algemene beoordeling ruim voldoende. Herhalingsgevaar? Weet ik niet. Misschien. De seks was op zich helemaal niet slecht, maar de keuze is ook reuze.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik had met Lili afgesproken maar deze dame deed open. Elly is vriendelijk en erg hygiënisch. Misschien was ik de eerste bezoeker want bij mij was alles schoon.
Er wordt nauwelijks gezoend en sowieso niet aan tz gedaan. Helaas voor mij. Elly heeft een prachtig lichaam en dat maakte heel veel goed.
 
Terug
Bovenaan Onderaan