Sjakie, ik kan me er eerlijk gezegd wel iets bij voorstellen nu ik denk aan iets van mijn verleden.
Ik kreeg een keer een bericht van een DVP dat haar vriendin me weer eens wilde zien. Had meerdere keren een trio met hun gedaan in het verleden, alleen ging het dit keer alleen om haar vriendin buiten het werk om. Dus ja, ik ging langs en een leuke tijd gehad met haar. De dames hadden later ook nog lekker gekookt wanneer de DVP ons weer alleen liet.
Ik dacht er voor de rest niets van in die tijd. Ik was toen nog jong, naïef en kwam uit een zeer slechte relatie, maar heb tot op het heden nog steeds de gedachte dat ze meer van me wilde.
Zolang ben ik hier nog niet. Ben geïnteresseerd om dit verhaal te horen.
Die heb ik een verleden wel eens meegemaakt. Maarja dat was dan met iemand die letterlijk de hele dag aan sex lag te denken 
Met respect behandelen is het belangrijkste van alles. Het is iets wat vanzelfsprekends zou moeten zijn, maar de realiteit is helaas anders 