WHEM Alexandra, Utrecht

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Echt zo vaag. Ik stuur een best uitgebreide nette app. Krijg ik op een gegeven moment alleen maar het woordje "escort" terug. Ik reageer terug met nee, geen escort. Dan zie ik dat ze hem wel leest, maar niet meer reageert…..
 
Echt zo vaag. Ik stuur een best uitgebreide nette app. Krijg ik op een gegeven moment alleen maar het woordje "escort" terug. Ik reageer terug met nee, geen escort. Dan zie ik dat ze hem wel leest, maar niet meer reageert…..
Exact hetzelfde overkwam mij bij Raffaela deze week, die zullen wel tot dezelfde groep horen.
 
Ik ben er geweest vandaag.
Dat had ik beter niet kunnen doen op 1 april denk ik...
Het is de dame van de foto's.
Ze ontving in een motel vandaag.
De ontvangst begon heel aardig, ik vroeg of pzc in de uurprijs zat. Ze zei, what you like en ik dacht ok.
Maar na de betaling werd het toch net iets anders, niet zoenen, dat deed ze niet tijdens het eerste bezoek. Meteen een donkerrood kapotje, maatje pinkeltje, om mijn slappe snikkel en zuigen. Na een paar minuten ging ze liggen en heb ik nog geprobeerd om haar wat op te warmen, door haar uitgebreid te likken. Verspilde moeite, wat fake gekreun en dat was het. Neuken in de missio was hopeloos, dat kleine condoom knelde vreselijk en ze hield de hele tijd haar hand om mijn pik. Tot overmaat van ramp vond ze ook nog dat hij te groot voor haar was, en dat halfstok. Maar weer even pijpen dan en vooral rukken, veel te wild. Mijn leuter werd na een tijdje net zo rood als het condoom. Ik dacht waar ben ik aan begonnen. Nog een poging tot intiem gedaan, maar ik was alles behalve geil. Uiteindelijk heb ik het haar maar al trekkend en pijpen af laten maken.
Enige pluspunt was de goede douche achteraf, en mijn eigen mee gebrachte handdoek.
150 euro en 35 minuten later stond ik opgelucht weer buiten.
Doe er je voordeel mee!
 
Terug
Bovenaan Onderaan