Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDaar doe je haar echt mee tekort, ben je wel is bij haar geweest in haar huidige studio ?Is niet serieus, zo n thuisontvangst meesteresje van dubieus niveau
Dat ze je voor niets heeft laten komen is natuurlijk niet goed te praten. En zo ken ik haar ook echt niet. Dus dat je er dan klaar mee bent begrijp ik dan ook wel.Nee als ik 2x v jan lul ergens heen rijdt en dan niets meer hoor dan ben ik er klaar mee. En ik las laatst ergens dat iemand er waa geweest en het totaal niets vond qua uiterlijk en spel.
hallo pink panther,Ik wil toch ook nog is reageren op Mrs Amber.
Ik was eerst nog positief over haar, altijd goede sessies gehad maar er waren personen die minder positief zijn over haar, ik sluit me daar nu na de laatste 2 sessies ook bij aan. Ook omdat iemand die ik gesproken heb een vergelijkbare ervaring heeft als ik.
Voorheen in de oude studio Chelsea in Almere vond ik haar een erg fijne dame, facesitting zonder slip met golden shower , heerlijke rubber avonturen alles was mogelijk en goed en op een fijne plek. Nu haar privé locatie in Muiden daar word alles minder, en Mrs Amber ook.
Als ze iedere keer enorm uitloopt en dan heb ik het over minimaal een half uur of langer…en dan sta je daar maar te wachten, dat hoort niet en zeker niet als de sessie dan te gehaast is omdat er na jou weer 1 staat te wachten dan gaat er iets goed fout. Als ze van de anderhalf uur of 2 uur van de sessie een half uur nodig heeft om mij in een 2 maten te kleine catsuit te hijsen dan klopt er iets niet.
Als ze gemaakte afspraken over bepaalde handelingen in de sessie niet nakomt dan gaat de lol er wel vanaf.
Deze dame is duidelijk op haar retour, zeker voor de personen die haar "van vroeger" kennen.