Recensie Amber, Steenwijk (vh Nunspeet)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Sjon35

Newbie
3
01/09/22
1
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Donkerblond
Cupmaat
B
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/3378072-amber
Totale kosten (in euro)
200
Ze is terug van weg geweest! Recent ben ik bij haar langs geweest en het was weer zoals eerder. Kortom een geweldige ervaring. Een dame die haar vak verstaat en waar je van merkt dat ze er zelf ook echt van geniet. Hierbij is herhalingsgevaar sterk aanwezig. Een uur met Amber is een uur dat je niet wil missen. De details houdt ik voor mezelf wel kan ik je de garantie geven dat je dit niet wil missen. Foto's kloppen, goede sfeer en een hele leuke dame om te zien! Tot snel weer Amber
 
Mag dat niet? Kopiëren en plakken? Ik ben normaal nooit zo van de recensies plaatsen alleen ik had het Amber beloofd dus vandaar. Dus geen toeval maar bewust gedaan.
 
Ben inmiddels 2x bij haar geweest. Ze ontvangt niet in Steenwijk inderdaad, maar in een dorp vlakbij. Voor mij een bekende locatie aangezien een aantal jaar geleden Anita daar ook ontving. Sex is perfect. Haar lichaam is zo heerlijk en het is fantastisch om haar strakke kutje te mogen beffen. Herhaling heel groot!
 
Terug
Bovenaan Onderaan