Pietertje66
Newbie
- 3
- 07/07/23
- 0
Welke webshop levert ook naar brief en pakketautomaat van postnl?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenKamagra4u.nlWelke webshop levert ook naar brief en pakketautomaat van postnl?
Heb eens enkele pillen tadalafil genomen van 20 mg maar altijd halve pillen.
Pillen werken perfect. Maar 1 nadeel penis is nog groter dan normaal en veel vrouwen ervaren pijn dan blijkbaar ben ik tamelijk groot geschapen . Geen idee dat hangt daar al heel mijn leven. En ik vergelijk niet met andere mannen.
Algemeen vraagje
Zonder die pillen kan ik gewoon ook blijven doorgaan. 3 of 4 uur aan 1 stuk is geen probleem heb al meermaals de vraag gekregen of ik mss iets neem dat dit niet normaal is. Zijn er nog mannen die dit hebben zonder dat ze iets nemen ?
euh neen . Waarom jaloers mss?Heb je met jezelf gespeeld toen je deze fantasie uittypte?
Heb eens enkele pillen tadalafil genomen van 20 mg maar altijd halve pillen.
Pillen werken perfect. Maar 1 nadeel penis is nog groter dan normaal en veel vrouwen ervaren pijn dan blijkbaar ben ik tamelijk groot geschapen . Geen idee dat hangt daar al heel mijn leven. En ik vergelijk niet met andere mannen.
Algemeen vraagje
Zonder die pillen kan ik gewoon ook blijven doorgaan. 3 of 4 uur aan 1 stuk is geen probleem heb al meermaals de vraag gekregen of ik mss iets neem dat dit niet normaal is. Zijn er nog mannen die dit hebben zonder dat ze iets nemen ?
euh neen . Waarom jaloers mss?
Gelieve uw minderwaardigheidscomplex achterwege te laten![]()
Sorry hoor, maar waarom neem je wat in als je beweert zonder ook 4 uur door te kunnen gaan. Dat snap ik niet helemaal.euh neen . Waarom jaloers mss?
Gelieve uw minderwaardigheidscomplex achterwege te laten![]()
Dat begrijp ik dus ook nietSorry hoor, maar waarom neem je wat in als je beweert zonder ook 4 uur door te kunnen gaan. Dat snap ik niet helemaal.
Ik ben oprecht benieuwd welke 'fun' je hier dan uit haalt?Voor de fun natuurlijk
Hoi allen,
Al geruime tijd bestel ik mijn Kamagra bij Bib shop, wat goed verloopt tot paar weken geleden toen ik opeens ontdekte dat mijn envelop met pilletjes geopend werd en een een strip miste.
Heb Bib Shop email gestuurd met advies om volgende keer de pillen te verpakken in bubble-wrap. Bib shop was 't ermee eens en zou nieuwe strip opsturen.
Paar dagen later ontving ik zelfde type envelop, zonder bubble wrap en weer ontdekte ik dat envelop opengesneden was. Strip zat er nog in, maar echt fijn is dit niet. Zit nu te denken om over te stappen naar een andere leverancier, die ook oog heeft voor privacy klanten.
Wie heeft dezelfde ervaringen gehad en is daarna overgestapt naar een andere leverancier? En zo wie is de nieuwe leverancier en ervaring?
Hoe noemt het middel exact via bol. com?Heb vanmorgen voor t eerst kamargatablet genomen (halve tablet ) deed tijdens de daad zijn werk. Penis werd snel stijf en bleef ook stijf. Geen last van bijwerkingen.
Ter info: via bol.com gekocht.
Of t werkt goed of t zit tussen mn oren, en ja dame in kwestie deed goed zn ding maar merkte gewoon laatste tijd dat ik moeilijk n erectie kreeg
Ik bestel altijd bij Peter uit Nederland, is hier ook lid dacht ik. Verschilende pillen ter beschikking. 2a3 dagen en het pakket is afgeleverd. Zeer betrouwbaar.Heeft iemand deze kamagra pillen al eens naar Belgie laten leveren ? En kan dat aangezien ze in Belgie illegaal zouden zijn?
Cenforce 200 of Cobra 130 werken enorm goed, voor mij althans. Heb van beide weinig tot geen bijwerkingen.Het is een beetje tricky om in dit topic nog het bos door de bomen te zien ;-) ... maar wat is eigenlijk een goed middel zonder veel bijwerkingen dat ervoor zorgt dat je langer en meerdere keren kan doorgaan? Geen erectie-issues (wil het eens proberen om sneller klaar te zijn voor een volgende ronde) maar ik heb wel een hoge bloeddruk en ben dus enigszins op mijn hoede voor het "foute product".
Thanks voor eventuele tips.
Misschien zou je toch even de moeite moeten nemen wél even door dat bos te lopen... Zowat elke middel en elke variant en bijwerking is aan bod gekomen, 1, 2 3 4 of tig maal, voor gebruik bij verschillende vormen van sex.Het is een beetje tricky om in dit topic nog het bos door de bomen te zien ;-) ... maar wat is eigenlijk een goed middel zonder veel bijwerkingen dat ervoor zorgt dat je
Daarom dat ik er had bij gezet dat dit voor mij althans zo is. Ik heb ook lange tijd last gehad van een hoge bloeddruk, nu niet meer. Maar heb er nooit last van gehad. Zoals ik zei, voor iedereen is dit anders.(ja vooral beginnen met de pillen met de allerhoogste doses Sildenafil zoals hiervoor geadviseerd. Misschien gelijk 2 nemen om te beginnen?)
Misschien zou je toch even de moeite moeten nemen wél even door dat bos te lopen... Zowat elke middel en elke variant en bijwerking is aan bod gekomen, 1, 2 3 4 of tig maal, voor gebruik bij verschillende vormen van sex.
En anders zou ik je aanraden gewoon naar je huisarts te gaan nu je medische redenen hebt om rekening mee te houden.. (ja vooral beginnen met de pillen met de allerhoogste doses Sildenafil zoals hiervoor geadviseerd. Misschien gelijk 2 nemen om te beginnen?)
Huisarts vragen, of je pakt mijnmedicijn.nl er eens bij. Maar ja dan moet je toch weer zelf gaan spitten...