Recensie Elizabeth Amsterdam, ONS 5a/b 5,00 ster(ren)

  • Onderwerp starter Voormalig lid 1253
  • Startdatum

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Al een paar keer langs gelopen, maar nog nooit gezien.
Ik ga meestal dinsdag of woensdag 's-middags, maar blijkbaar is dat niet de juiste dag/tijd. Weet iemand wanneer ze er is ?
 
Ik was toevallig op oudejaarsdag aan de wandel en heb haar zien rondlopen om een kamer sleutel op te halen en zag haar later bij nummer 5 naar binnen lopen.

Ik vermoed dat ze weer aan het werk is.
 
Tja, ik ben binnen geweest. Wat een spijt.... Dacht echt dat het een bijzondere dame was, maar ze klaagde erg veel over de mindere klandizie die ze nu heeft. Ik snap dat nu ook wel. Omdat hier meerdere positieve ervaringen stonden vond ik dat het ook maar moest proberen nu ze er eindelijk weer was. Ik ben niet zo van dat korte haar, maar goed, als de dame verder prima is, kijk je daar wel doorheen. Helaas was ik al binnen toen ik haar forse buik zag. Ik wist wel gezien de reviews dat het geen slank poppetje was, maar ze heeft echt een hele forse buik. Voor mij best een afknapper. Ik was behoorlijk teleurgesteld, maar vond er maar het beste van te moeten maken. Dame was best heel aardig hoor, niks mis mee, maar ik kom niet specifiek voor aardige dames. Ik ben geil en wil lekkere sex, helaas ging dat anders. Pijpen ging nog wel redelijk, maar toen ze op missionaris ging klaar liggen zag ik eigenlijk alleen die dikke buik maar en zakte mijn harde als een pudding in elkaar. Het lukte me niet meer en ben onverrichte zake maar naar huis gegaan. Voor mij geen Elizabeth meer....😥
 
Terug
Bovenaan Onderaan