Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door SaucyS
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Jessie in Haasdonk doet dit. 75 voor 20 min pijpen. Ging mooi op de knietjes en liet op tong en gezicht spuiten. Vluggertje staat niet meer bij mogelijkheden maar je kan het vragen. Zoog ook lekker afwisselend en diep met een flinke zaadstraal als resultaat.
Ben er uiteindelijk toch eens langs geweest voor een half uurtje. Best een knappe en sympathieke verschijning. Service was ook zeer naar mijn zin. Is, zoals hierboven staat, ook eventjes moeten bekomen nadat ze klaarkwam maar we hebben de draad daarna terug opgepikt. Of ik terugga? Dat denk ik wel.
Ben er vorige maand toch ook eens langs geweest voor een pijpdate en dat was goed meegevallen. Niet vies van wat sperma in haar mond of op haar gezicht. Sympathieke dame.
Ik zie klaarkomen op gezicht in je review staan (maar niet bij mogelijkheden op profiel) Mag je ze vol overtuiging onderspuiten of was het eerder per ongeluk of wat tegen de kaak laten druppelen?
Heb Evi een tijdje geleden ook eens bezocht (nog in Ekeren) en vond ze juist heel vriendelijk en beleefd. Hond is inderdaad een serieuze loebas maar die was heel kalm en zeker niet dreigend. De date was zeer correct, zowel qua diensten, persoonlijke hygiëne en kamer.
Na het WHEM topic gelezen te hebben, een tweetal maanden geleden eens een bezoekje gebracht. Fijne, vlotte dame. Zoals op haar profiel wordt aangegeven eerst kort gesprekje. Ze geeft ook zelf aan dat ze het geil vindt om op je gezicht te komen zitten en om jezelf even af te trekken boven haar...
Nee, gaat wel door tot alles, tot de laatste druppel, eruit is, maar slikt niet door. Hoeft voor mij ook niet. Gaat tijdens het klaarkomen nog wel steeds diep.