Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Mr. C's recensies
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik ben een poosje geleden bij Mila geweest in Breda. Ze was erg voorzichtig ivm de buren, maar eenmaal binnen was het feest.
Mila voelt heel goed aan wat ik fijn vind, heerlijk!
Begin deze week Anna bezocht in Amersfoort. Afspraak gemaakt via WhatsApp. Leuke spontane dame, die je graag wil verwennen. Ze wil het zaad graag in het mondje. Dat heb ik 2 keer gedaan, ze moest er voor de tweede keer hard voor werken ?
Ik ben bij Nika geweest in augustus toen ze in Nieuwegein zat.
Of ze nou 100% op de foto's lijkt weet ik echt, wat ik wel weet dat ze een hele knappe mooie vrouw is. Zeker in vergelijking met haar collega's is ze mooi slank.
Ze traint regelmatig haar buikspieren en dat voel je ?
Ik had een...
Ik heb Didi al een paar keer bezocht. Wat een heerlijke en oprechte vrouw. Ik heb altijd een leuke tijd met haar gehad, en ze kan je ook nog lekker verwennen, ze geniet er zelf ook van ;-)