Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door antoondev50
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik bestel al jaren Kamagra bij https://kamdiscounter.com/ ,is snel binnen en volgens mij het goedkoopst wat ik gevonden heb. Kwaliteit ook prima.
Ik gebruik het trouwens niet altijd maar af en toe als ik vermoeid ben neem ik een halfje, is voor mij al voldoende.
Ik vind het ook wel meevallen met de dames met siliconen op de Ruysdael hoor, die heb je ook in het Singelgebied.
Je kunt het beste zelf een rondje lopen in beide gebieden, dan zie je snel genoeg wat jou het beste past.
Vorige week woensdag had ik een afspraak in Utrecht en de geilheid sloeg toe dus op de bonnenfooi naar La Cloche, is altijd even afwachten wat er zit, laatste keer was alweer een jaar geleden.
Ontvangst was prima, kon snel naar binnen en mijn oog viel direct op Adriana, begin 20, Nederlands en...
Ik wil binnenkort weer eens een dagje Lemiers doen. 2 jaar geleden ben ik op de kamer geweest met een mooie slanke Duitse dame, dacht dat ze Sofie heette, sili cup C en slank. Erg lekker en een prima kamergang gehad.
Daarna nooit meer gezien maar goed, ik ben er maar een keer of 3 per jaar.
Is...
Persoonlijk vind ik de bezetting in de Geleen overdag beter. Niet dat het dan vol zit maar het is in mijn beleving in ieder geval drukker dan de avond.
Ik zag haar vorige maand ook. Zag er wel lekker bimbo uit en ze maakte toch wel aardig wat kamertjes dus ik kan me niet voorstellen dat ze 300 per uur vraagt, daar had ze het toch te druk voor.
Ik ken haar nog wel van een aantal jaar terug, toen vond ik haar ook al erg aantrekkelijk. Afgelopen dinsdag liep ik een rondje op weg naar een privé afspraak toen ik op nr 14 een prachtige trans zag staan. Valt sowieso op in de Bloedstraat waar de gemiddelde leeftijd van de transen tegenwoordig...
Bijzonder, afgelopen dinsdag was ik er en toen telde ik letterlijk maximaal 70 dames en daar zat helaas maar weinig van mijn gading tussen. De avond was een stukje beter maar ook niet heel bijzonder.
Ik neem aan dat het de komende weken snel beter wordt dus eind van de maand nog maar een poging...