Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Angelcake
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik hoop dat alle dames die kleine borsten hebben dit lezen ...
Meeste hebben er zoveel complexen over (wat ik wel snap maar zelf soms het omgekeerde ervaar).
Ik kan er werkelijk niet tegen als klanten proberen "toestemming" te zoeken ...
Klinkt raar waarschijnlijk maar ik denk dat deze lieve...
Klopt. En dit is dé reden waarom ik niet mijn gsm nr. doorgaf.
Anderzijds vond ik het niet netjes t.o.v. mijn werkgever. Ik probeer steeds respectvol te blijven. Al zijn er ook grenzen. Daarmee mijn vraag.
Ik probeer steeds kwaliteit te leveren in mijn diensten. Natuurlijk heb je met bepaalde klanten een betere klik dan met anderen. Maar ik snap dat het ook veel geld is en doe mijn uiterste best.
Het is enkel een wereld dat zo verdoken is en waar je moeilijk inzicht inkrijgt als meisje zelf. Je...
Ik denk dat ik daarmee nog even wacht. Ik zou hetzelfde gevoel als Belle hebben moest ik reviews over mezelf lezen...
(Van haar heb ik veel geleerd: topics en haar blog. Maar ik val haar niet graag lastig via privé bericht).
Ik snap jouw redenering ook niet.
Als je als meisje ergens begint te werken en 50% van je inkomsten af staat verwacht je toch dat zij zich bezighouden met het management?
Daarbovenop konden ze wel op me rekenen. De eerste dagen snap ik dat ze afwachtend zijn maar weken?!
Trouwens zij...
Hoi,
Ik ben tamelijk nieuw in deze wereld, en omdat ik al heel wat aan dit forum heb gehad wou ik deze vraag stellen in de hoop wat meer inzicht te krijgen.
Is het normaal dat als je ergens begint te werken je weinig klanten "krijgt".
Ik snap dat je moet opbouwen maar heb soms het gevoel...